Natalia Oreiro

Celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias se narodila 19. května 1977 v Montevideu (Uruguay). Její kariéra začala již ve dvanácti letech, kdy natočila svou první reklamu a brzy začala pracovat jako modelka. V sedmnácti letech se natrvalo přestěhovala do Argentiny a dostala malou roli v telenovele Inconquistable corazón, po dalších malých rolích pak konečně přišla role, která ji vnesla do podvědomí diváků. Jednalo se o postavu Valerie v telenovele Ricos y Famosos. V roce 1998 vydala své první album pojmenované Natalia Oreiro, které obsahovalo také ústřední melodii k její další telenovele Muňeca brava (Divoký anděl). Tato telenovele z ní udělala mezinárodní hvězdu. Potom vydala své druhé album s názvem Tu veneno, následně natočila telenovelu Kachorra a vydala i třetí album Turmalina. Poté si zahrála v řadě dalších telenovel a filmů. V roce 2001 se stal jejím přítelem zpěvák Ricardo Mollo, za kterého se v roce 2002 v tajnosti provdala. V roce 2012 se jim narodil syn Merlín Atahualpa Mollo Oreiro.

5/5 - (13 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (6)

 1. Sabina

  Strasne se me libi Natalia Oreiro pisnicka Corazon Valiente je tak naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:))))))))

 2. Sabina

  Strasne se me libi Natalia Oreiro v pisnicce Cambio dolor ve znelce…Je tak naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ta pisnicka prekrasna…:):):)Jo a bylo by skvele kdyby slo stahnout znelku sestrihlou sestrihanou Cambio dolor…Do mp3:):):))))))))))

 3. Sabina

  Strasne se me libi jak ma Natalia Oreiro v telenovele Jsi muj zivot saty černe naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee je tak naaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ty deti ten kluk a holka jsou dokonali strasne nadherne…A uvodni znelka a ta Holka ktera tam hraje je uchvatna Cembrli se jmenuje myslim nebo nevim…Nebo jak

 4. Sabina

  Strasne se me libi telenovela Jsi muj zivot je uchvatnaaaaaaaa a Natalia Oreiro v ni…A ten kluk je tak naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aj ta holka ktera je tam s nim…Fakt strasne naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:):):):))))))))))))Cela tahle telenovela seria…Je velmi povedeny…:)

 5. Sabina

  Natalia Oreiro je naprosto naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa strasne se me libi jeji pisnicky je nejvic uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a nejvic krasna…Strasne bych chtela byt jako ona chtela bych se s ni nekdy setkat:))))))))

 6. Sabina

  Strasne se me libi Natalia Oreiro jak je v CD Tu veneno je to fakt naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a nejvic uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee a strasne dokonale strasne ji to slusiiiiiii je nejvic naaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.