Juan Darthés čelí vážnému obvinění

Kolem herce Juana Darthése se strhla bouřka. Jeho kolegyně ho totiž začaly udávat za obtěžování. Herečky, se kterými v minulosti natáčel, tvrdí, že je v práci sexuálně obtěžoval a osahával.

Vše začalo díky herečce Thelmě Fardín, která nyní řekla světu, že ji Juan znásilnil, když měla 16 let, kdy byli společně na promo akci k telenovele Patito Feo v Nicarague v roce 2009. Thelma hrála například v Sos mi vida, Somos familia, Soy luna atd. Juanovi tehdy bylo 45 let. Žaloba byla vznešena 11.12.2019.

Následně se k ní veřejně připojilo a podpořilo ji několik dalších argentinských hereček. Jednou z nich je také Romina Gaetani, která řekla: “Nechtěla jsem jít na natáčení, protože jsem věděla, že mi bude osahávat zadek.” Společně natáčeli seriál Soy Gitano v roce 2003.

Juan byl následně hospitalizován na klinice La Trinidad de San Isidro kvůli stresu, ale nikdo ho nedoprovázel.

Zajímá vás více? Koukněte na kompletní rozhovor s Juanem. On tvrdí, že ona byla ta, co za ním přišla, ale on ji z pokoje vyprovodil s tím, že je ve stejném věku jako jeho děti a prý se mezi nimi nic neodehrálo.

AKTUALIZOVÁNO: Juan Darthés se rozhodl odjet do Brazílie, kde se narodil. Jedná se o jeho zemi původu, odkud ho žádné úřady nemohou “vytáhnout”. Juan asi nebude až tak nevinný, jak tvrdí v přiloženém interview. Od podání Thelmy se k ní oficiálně přidaly další 2 herečky, které rovněž podaly trestní oznámení.

Sexuálně obtěžována byla prý také Gianella Neyra, která hrála po boku Juana v telenovele Culpable de este amor. Juan ji při postelových scénách obtěžoval pod peřinou a v případě polibků ji líbal nepřiměřeně vášnivě. Gianella prý tehdy požádala o pomoc režiséra, se kterým měla dohodnuto heslo “kýchnutí”, když se situace bude opakovat. Režisér pak opravdu Juana “přichytal při činu” a jeho chování se prý již neopakovalo.

 

 

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *