Gianella Neyra

Peruánská herečka Gianella Neyra, celým jménem Gianella Karina Neyra Magagna, se narodila 3. května 1977 ve městě Camaná v Peru. Jejími rodiči jsou bývalý fotbalista Jesús “Cachucho” Neyra a Giannina Magagna Sicheri. Vystudovala školu ve městě San Isidro, ale již na studiích působila jako modelka a hrála v reklamách. Zúčastnila se několika soutěží krásy, z nichž nejvýznamnější byla soutěž Miss Teen.

V televizi začínala jako moderátorka pořadu Telemúsica. V telenovele si poprvé zahrála v roce 1995, kdy získala roli v telenovele Malicia, kde hrála společně s hercem Christianem Meierem. Poté následovaly role v telenovelách Obsesión, Escándalo či Torbellino. Pak odešla na nějaký čas do New Yorku, aby zde studovala herectví. Po svém návratu získala role v řadě peruánských a argentinských telenovel. Zahrála si například v telenovelách Girasoles para Lucía, Amantes de Luna Llena, María Rosa, búscame una esposa, Yago, pasión morena, Bésame tonto, Culpable de este amor, Pobre millonaria, Los exitosos Gome$Lalola,…

Gianella hraje v divadle, filmech i seriálech. Za roli v peruánském seriálu Mi problema con las mujeres byla nominována na cenu Emmy. Je tváří obchodního domu Oechsle.

V roce 2004 se jejím manželem stal herec Segundo Cernadas a 11. září 2008 se jim narodil syn Salvador. Manželství však nevydrželo a v roce 2011 se rozvedli. Nyní je partnerem Gianelly herec Cristian Rivero, v září 2015 se jim narodil syn Gaetano.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *