Finále Dancing With The Stars

Každý týden jsme vám přinášeli informace z dění v taneční soutěži Dancing With The Stars a nyní je jsme u konce a jsou známí šampioni 14. sezóny tohoto úžasného pořadu!

Jak jsme vás informovali minulý týden, finále se zúčastnili tři páry:

 • William Levy a Cheryl Burke
 • Katherine Jenkins a Mark Ballas
 • Donald Driver a Peta Murgatroyd

Finále bylo rozděleno na dva večery. V pondělí, kdy se konala první část, každý pár zatančil dva tance. William a Cheryl ukázali cha-chu a poté následoval freestyle, který tančily všechny páry. Za cha-chu získali celkem 30 bodů, za freestyle, který byl velmi vášnivý zatancovaný na hudbu od Shakiry, získali 29 bodů. Na konci pondělního večera se tak umístili na druhém místě, které sdíleli s Donaldem. První místo obsadila Katherine, která získala za oba své tance plný počet, celkem tedy 60 bodů.

Druhou částí finálového večera, které se konalo v úterý, již bylo hlasování diváků ukončeno. Páry ale měli poslední možnost, jak získat body od poroty. Každý pár na konci pondělního večera dostal od režie novou písničku, na kterou měli 24 hodin, aby vymysleli choreografii a natrénovali tanec právě na úterní večer. Páry si akorát vybíraly, jaký taneční styl chtějí tancovat. William a Cheryl si zvolili salsu. Všechny páry za tento svůj zcela poslední taneční výstup získaly od poroty plný počet bodů. Finální pořadí v tabulce tedy zůstalo stejné – na prvním místě Katherine, na druhém místě William a Donald.

V průběhu úterního večera vystoupili všichni účinkující celebrity této taneční sezóny, zazpívala také Kelly Clarkson a před vyhlášením zazpívala krásnou pomalou píseň Try to remember účastnice této sezóny, zpěvačka Gladys Knight, kterou doprovázely sestřihy z průběhu celé 14. taneční sezóny a málokteré oko zůstalo suché, a to dokonce ani to pánské.

Následně přišlo první vyhlášení, a to páru, který se umístil na krásném třetím místě. Moderátoři to příliš nenapínali a my, diváci, jsme se dozvěděli, že na třetím místě se umístil William Levy a Cheryl Burke! Chvíli na to následovalo vyhlášení šampionů… Trofej získal Donald Driver a Peta Murgatroyd!!! Celý taneční parket se zaplnil radostí, Donald a Peta si převzali trofej, přišla s nimi oslavovat rodina a také ostatní účastníci pořadu. I samotná Peta má z vítězství velkou radost, neboť tato sezóna Dancing With The Stars je její druhou, a ve své první sezóně vypadla se svým partnerem hned v prvním kole. Nyní se tedy mohla předvést a dotáhla to hned ke krásné trofeji. Donaldovi a Petě gratulujeme!

A teď zpátky k Williamovi. Oba večery ho opět doprovázela Elizabeth Gutierrez se synem Chrisem, úterního večera se zúčastnila také jeho manažerka Gladys Gonzales. Štáb natočil každému páru pro úterní večer několik záběrů, na kterých jsou lidé blízcí soutěžící celebritě nebo jiná celebrita, která již DWTS vyhrála. William měl ve své reportáži Emmitta Smithe, který se stal šampiónem 3. série DWTS, svého bratra  Jonathana a sestru Barbaru a Williama také povzbudil jeho syn Christopher, který mu krásným dětským hlasem řekl: “Tati, miluju tě” (“Daddy, I love you”).

Soutěž je tedy u konce a na podzim se její fanoušci mohou těšit na exklusivní 15. sezónu, která bude složena z bývalých účastníků Dancing With The Stars. Diváci mohou na hlasovat, koho by chtěli znovu vidět. Uvidíme, třeba budou mít velký zájem vidět znovu Williama, otázkou je, jestli by tak rychle po ukončení této série znovu účinkování přijal, protože již teď má rozjednané nové role v USA, ale také se nechal slyšet, že se nebrání ani natáčení telenovel.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (5)

 1. Anna 55

  DWTS bola veľmi pekná tanečná súťaž a skvalitnými hviezdami. Wili sa viditeľné zlepšoval, ale si myslím, že choreografiu pre Freestyle do finále Cheryl neurobila najlepšie.Veľmi sa opakovalo v tanci veľá predošných prkov, bolo málo nového v choreografii. Aj napriek tomu bolo sa na čo pozerať. Blahoželám. Pačilo sa mi aj vystúpenie Donalda a Pety a zaslúžene vyhrali. Katarína Jenkyns a Mar mali viditeľnú podporu v porote od začiatku. Rozhodli hlasy divákov.

 2. Rosi (Autor příspěvku)

  Abych se přiznala, tak Donalda jsem jako výherce tipovala ze všech tří párů nejméně, ale v Americe je asi velmi oblíbený… ale všichni byli úžasní 🙂

 3. analia

  wiliam se tam přecvaděl a vubec neni sexy muž je takovy ubožak a když trdi že je sexy muž tak je blazen jako muž stoji za prt

 4. viera

  Súhlasím s Ankou WL je pekný sympatický muž, nezdravo ctižiadostivý. Tancoval pekne ale nebol naozaj najlepší. Tu Ameriku prevalcovať nie je také jednoduché napriek jeho talentu. Myslím, že mu bude viacej prospievať natáčať v Mexiku. Tam bude veľký herec.

 5. Anna 55

  WL nezísklal víťazstvo v DWTAS ale získal obrovskú popularitu v USA, čo podľa môjho názoru, získal oveľa viac.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *