3. týden Dancing With The Stars

A máme zá sebou třetí kolo americké taneční soutěže Dancing With The Stars. Tentokrát William Levy předvedl salsu a vedl si velmi dobře – porotci jeho výkon ohodnotili na celkem 28 bodů z 30, tedy padla první desítka! Pár se ale umístil na druhém místě, první byla zpěvačka Katherine Jenkins s partnerem Markem Ballasem.

Tento třetí taneční večer byl věnován letům, které pro celebrity nejvíce v jejich životě nejvíce znamenaly. William si zvolil rok 1995, protože v tomto roce opustil Kubu a přestěhoval se do Spojených států amerických. William chtěl Kubu opustit, protože na Kubě prý člověk nemá žádnou budoucnost. William žil v jednom domě se 7 lidmi, byli chudí, na Kubě totiž nezáleží, jak moc pracuješ, stejně je člověk stále chudý. Když se přestěhoval do USA do domu svého strýce, byl unešen, co vše má. Překvapen byl, že má jablka, na které v Kubě nebyl zvyklý, a tak pořád a pořád jedl jablka. Tak popisoval svůj rok 1995 William v reportáži před samotným tancem. Zároveň si také celebrity tento večer vybíraly hudbu, která se právě týká jimi zvoleného roku. William si vybral známou píseň La vida es un carnaval.

V úterý večer proběhla rekapitulace a vyřazení páru s nejmenším počtem hlasů. William jde dále. Soutěž opustil herec a zpěvák Jack Wagner s tanečnicí Annou Trebunskayou.

Tentokrát se v záběru kamer neobjevila Elizabeth Gutierrez, takže je pravděpodobné, že se tohoto kola nezúčastnila.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (7)

 1. viera

  Už som sa bála ,že žiadny príspevok nebude ale dočkala som sa a pekne ďakujem

 2. viera

  Ešte som sa zabudla opýtať, či neviete čo bude tancovať v pondelok. Ďakujem

 3. viera

  Zž som to našla v pondeok bude tancovať jive.

 4. Anna 55

  Nie je žiaden komentár k Willimu tancu – salsa. Predviedol sa celkom dobre – páčil sa mi jeho tanec, rytmus a celkový jeho charizmus. Držím palce.

 5. viera

  Viditeľne je z kola na Ďalšie lepší. Už mu len budeme držať palce
  Inak salsa mu sadla.

 6. ILONA

  FUJ TEN HEREC SEMI NELIBÍ

 7. verona

  to mas pravdu-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *