9. týden DWTS

Máme za sebou semifinále… Dancing With The Stars se blíží ke svému konci a nebudu vás napínat… William Levy se dostal do finále!

V pondělí William a Cheryl zatančili 2 tance. Za první tango získali 28 bodů (9+9+10) a porotci Williama zejména chválili. Před druhým tancem byli o každé celebritě vysílány reportáže, které popisovali jejich životní příběh. William lidem přiblížil, jaký byl jeho život na Kubě, hovořili také jeho sourozenci, maminka, strejda a další lidé z jeho okolí. Všichni popisovali Williama, čím si prošel, jak pomáhal v těžkých dobách rodině, ale také jeho příjezd do USA, modelingovou kariéru a herectví. V reportáži se objevila i žena, která několikrát byla v publiku vedle Elizabeth, kdy jsem psala, že to je kamarádka. Tou ženou je Williamova manažerka Gladys Gonzales. Následoval druhý tanec, samba, za kterou získali plný počet bodů, tedy 30!

V úterý musel někdo ze čtyřech párů odejít. William a zpěvačka Katherine Jenkins se do finále dostali přímo díky hlasům diváků a poroty. Ty nakonec rozhodli, že jako třetí se do finále probojoval sportovec Donald Driver, a boji o mirrorball se nezúčastní moderátorka Maria Menounos. Fotky párů, které postoupili najdete v galerii.

V pondělí byla na živém vysílání přítomna i Elizabeth Gutiérrez se synem Christopherem a přišla se podívat také Williamova maminka Bárbara Levy. Opět po delší době dostali velmi dobré místo, a tak bylo možno Eli zahlédnout i v průběhu vysílání. Po prvním tanci na ni byl krásný záběr kamerou, kdy zrovna posílala na dálku Williamovi pusu.

Příští týden nás čeká finále – tři páry budou bojovat a první místo a získání tzv. “mirrorballu”. Už jen krůček schází Williamovi, aby zvítězil a stal se pánem tanečního parketu této sezóny.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (4)

 1. viera

  hurá….

 2. Anna 55

  Wili sambu tancoval veľmi pekne, ja sledujem celý priebeh súťaže cez internet. Gladys Gonzales – ako maneger Wiliho, je na každom jeho vystúpeni.Cheryl Burke, jeho tanečná partnerka je veľmi dobrý profesionál, lebo vidieť ako dokázala naučiť Wiliho tancovať. Začiatky neboli až dak dobre ako teraz posledné vystúpenia.
  Na DWTS Veek 9 bol aj jeho brat,sestra a mama.Pravdaže aj Eli a syn Christopfer so svojimi bratrancami.

 3. Anna 55

  William vo finále tancoval cha chu, za ktorú dostal 30 plných bodov. Sprevádzala ho ELI aj so synom, managerka a jeho rodina. Krásne tancoval.

 4. viera

  To všetci čo to sledujeme vieme, všetci krásne tancovali. A tu jeho silikonovú krásku tam tiež vidíme. Nič nové pod slnkom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.