Condesa por Amor

condesa02

Tato telenovela vypráví příběh prosté dívky, která je zamilovaná do muže z vyšší společnosti. Aby si svoji lásku udržela rozhodne se předstírat, že je šlechtického původu, což se ale může ukázat jako velice riskantní tah… Ana Paula Treviño sní o tom, že se stane hollywoodskou hvězdou a že se provdá za známého mládence jménem Aníbal Paz-Soldán. Ví, že to první je prakticky nemožné, ale to druhé – proč ne?

Ana Paula je veselá a zasněná dívka, která věří, že s trochou štěstí a vynalézavosti se její sny mohou změnit ve skutečnost. Život jí přinese příležitost, o které sní – dostane se do blízkosti milionářské rodiny Paz-Soldán. Při pouličním incidentu potkává Fernanda Paz-Soldán, kterého si splete s kapsářem, aniž by tušila, že je bratrem muže jejich snů Aníbala. Fernando je okouzlen krásou a šarmem Any Pauly a pocítí k ní obrovskou přitažlivost. Když pochopí, že Ana Paula je ze skromných poměrů, rozhodne se její srdce získat bez vlivu svého jména a zatají jí svoji identitu. Řekne, že je pracovníkem ve společnosti Paz-Soldán a ne jedním z vlastníků.

Ana Paula však stále nepřestává myslet na Aníbala, kterého vidí ve společenských časopisech. Narozdíl do Fernanda je Aníbal arogantní a namyšlený a nikdy by o dívku jako je Ana Paula neměl zájem. Jednoho dne však dojde k nedorozumění a Ana Paula je zaměněna s italskou hraběnkou Catalinou Lampedusa. I přesto, že je to velice riskantní, Aně Paule se otvírá cesta ke splnění jejího největšího snu. Rozhodne se tedy získat lásku Aníbala. Bude však muset bojovat proti jeho snoubence Adrianě a svým vlastním citům, když si uvědomí, že jejím princem je vlastně hodný Fernando. Nebude už však příliš pozdě?

Překlad: Hraběnkou pro lásku
Země výroby: Venezuela, Dominikánská republika
Rok výroby: 2008
Produkce: Venevisión International
Píseň: Pedro Miguel Morales – Un amor asi

OBSAZENÍ

Eileen Abad – Ana Paula Treviño
Jerónimo Gil – Fernando Paz-Soldán
Bernie Paz – Aníbal Paz-Soldán
Michelle Vargas – Adriana
Luis Natera – Renato
Daniel Delevin – Hugo
Isaura Taveras – Beatriz Paz-Soldán
Lourdes Berninzón – Laura Jiménez
Zeny Leyva – Romina Treviño
Pericles Mejía
Sonia Alfonso
Sharlene Taule
Ramia Estévez
Jose Manuel Rodríguez
Honey Estrella
Patricia Banks
Marquis Leguizamon
Cesar Olmos
Josué Guerreros
Conrado Ortiz
Omar Ramírez
Mariela González
Vanessa Cucurrulo
María Ureña

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

[youtubegallery]
Trailer|http://www.youtube.com/watch?v=2wdMupmeLlc
Úvod|http://www.youtube.com/watch?v=CCBkfXAnUl0
Píseň|http://www.youtube.com/watch?v=uOnSf5TIbhQ
[/youtubegallery]

4.5/5 - (2 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *