Zharick León

Kolumbijská herečka Zharick Andrea León Villalba, zkráceně Zharick León, se narodila 17. listopadu 1974 v Cartageně. Zharick měří 1,73 m. V dětství navštěvovala vojenskou školu, jelikož její otec byl námořník, zde se naučila obraně a bojovým uměním.

V dospívání se věnovala modelingu, když ji fotograf Felipe Eljach přemluvil, aby se přihlásila do soutěže La Chica Águila, kde získala první místo. V 17 letech se přestěhovala kvůli modelingu do Bogoty a začala studovat na Comunicación Social y Periodismo. Poté získala Zharick jen menší role, avšak zlom nastal v roce 2003, kdy se v Miami zúčastnila konkurzu na roli zpěvačky Rosario Montes v telenovele Pasión de Gavilanes. Telenovela měla mezinárodní úspěch a velice Zharick proslavila. V roce 2004 se dostala na titulku časopisu SoHo a získala svoji první hlavní roli v telenovele Dora, la Celadora. Poté si zahrála v mnoha dalších telenovelách. V říjnu 2010 získala ocenění herečka roku v Dominikánské republice.

V roce 2008 se jí narodil syn Luciano, jehož otcem je herec Martín Karpan. Vztah jim ale nevydržel a Zharick se 14. března 2010 provdala šamanským rituálem za režiséra Nicoláse Reyese, avšak v únoru 2011 se rozvedli. Dne 20. října 2014 se Zharick narodila holčička Levana a jejím otcem je mexický pilot a cvičitel jógy Jose Rodrigo Bollina.

5/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. veronika

  je neco nove o herečce zharick leon neco noveho

 2. veronika

  nevite někdo kolik ma let jeji syn

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Luciano se narodil v roce 2008, takže mu bude letos 5 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *