Litzy

Litzy, jejíž celé jméno je Litzy Vanya Domínguez Balderas, se narodila 27. října 1982 v hlavním městě Mexika rodičům Cecilii a Luisovi. Má tři sourozence – Lyly, Luivy a Luis.  Má zelené oči, černé vlasy a měří 170 cm.

Její kariéra začala zpěvem v roce 1995, kdy se připojila k hudební skupině Jeans. S touto skupinou vydala první album nazvané jednoduše “Jeans”. Ze skupiny odešla v květnu 1997, ale pěveckou dráhu neopustila. V roce 1998 natočila své první sólové album “Transparente”. Hit No te extraňo byl součástí soundtracku k filmu Sexo, pudor y lágrimas a také se dostal dokonce i do Evropy. O dva roky později vydala album “Más transparente”, které navázalo na úspěch předchozího alba. Třetí album natočila v roce 2003, jmenuje se “La Rosa”.

Jejím oblíbeným filmem je Maska s Jimem Carreym, který je zároveň i jejím oblíbeným hercem. Jejími oblíbenými zpěváky jsou Cher, Madonna, Lucero, Flans a Miguel Bose. Její oblíbenou knihou je Alchymista od Paola Coelha. Má ráda černou, bílou, žlutou, oranžovou a zelenou barvu. Jejím životním cílem je mít rodinu. Mezi své špatné vlastnosti považuje velký perfekcionismus a občas je prý trošku hysterická. Na otázku, co by dělala, kdyby nebyla zpěvačkou, odpověděla, že by byla modelkou.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *