Grecia Colmenares

Celým jménem Grecia Dolores Colmenares Mieussens se narodila 7. prosince 1962 ve Valencii, Venezuela. Její matka Grecia Mieussens je francouzského původu a otec Lisandro Ernesto Colmenares pochází z Venezuely, rodiče se rozvedli v roce 1967. Grecia má čtyři bratry a jednu sestru. V deseti letech se přestěhovala do Caracasu, kde vyrůstala u své tety. Jednoho dne si jí všiml producent společnosti RCTV a nabídnul Grecii roli v telenovele Angélica, takto začala v jedenácti letech svoji hereckou kariéru. Poté si zahrála v řadě telenovel, např. Ileana (1977), Tormento (1979), Rosalinda (1981). V 16 letech se provdala za hereckého kolegy Henryho Zakka, ale po neúspěšném těhotenství se rozešli.

V Argentině v roce 1985 si Grecia zahrála v telenovele María de nadie, která měla obrovský úspěch a přinesla Grecii popularitu ve všech zemích, kde byla vysílána. O rok později potkala argentinského podnikatele Marcela Pelegri, za kterého se provdala. 4. září 1992 se jim narodil syn, který dostal jméno Gianfranco.

Dalším obrovským hereckým úspěchem byla hlavní role v telenovele Manuela v roce 1991, kde byl jejím hereckým kolegou Jorge Martínez. Poté si zahrála v řadě dalších telenovel, avšak žádná z nich nebyla již tak úspěšná a začalo se také hovořit o její manželské krizi. V roce 2000 natočila prozatím poslední telenovelu Vidas prestadas a v roce 2005 se s rozvedla. Poté se Grecia stáhla ze světa telenovel a jen občas se objevila v televizních programech. V roce 2011 se vrátila alespoň na divadelní scénu, a to v představení 14 millones. Jejím přítelem je Matías Alé.

3.3/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.