Carolina Tejera

Venezuelská herečka Nelly Carolina Tejera Muriel se narodila 14. října 1976 v Caracasu ve Venezuele. Její otec pochází z Mexika a matka ze Španělska. V šestnácti letech začala brát hodiny herectví a přitom působila jako modelka. Stala se známou a předváděla modely světových módních návrhářů na různých místech světa. Její tvář se objevila také v televizní reklamě a díky talentu a kráse se jí brzy podařilo hrát v telenovelách.

První hereckou příležitost získala v roce 1993, kdy si zahrála v telenovele Sirena. Zlom v její kariéře nastal v roce 1999, kdy získala hlavní roli Eugenii v telenovele Mujer Secreta, tato role ji velice proslavila. Poté hrála v dalších dvou venezuelských telenovelách Hay amores que matan a Carissima. V roce 2002 podepsala smlouvu se společností Venevisión International, přestěhovala se do Miami, aby si zahrála zápornou postavu Evy Granados v telenovele Gata Salvaje. Tato role ji proslavila mezinárodně. Carolina se pravidelně objevuje v telenovelách různých zemí – La Mujer de Lorenzo, Inocente de ti, Valeria, Aurora, Alguien te mira, Mi corazón insiste, Cosita Linda,…

Dne 3. března 2006 se jejím manželem stal podnikatel Don Stockwell, se kterým má syna jménem Michael. V roce 2011 se však rozvedli. 

Jejím oblíbeným sportem je karate, má ráda koně, modrou barvu, hrušky a jejím sex symbolem je Jean Claude Van Damme.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *