Rozhovor: Důvody rozvodu Marlene Favely

O tom, že se herečka Marlene Favela rozvádí, už víte. Nyní přinášíme přepis rozhovoru z časopisu TvNotas, který získal svědectví bývalé manželky Georgeho Seelyho, která odhalila pravé důvodu rozvodu páru.

Originální rozhovor najdete ZDE.

Co se skutečně stalo mezi Marlene a jejím manželem Georgem Seelym?
Před několika dny sdílela Marlene video, kde potvrdila jejich rozchod, ale je důležité vědět, že George pouze ničí životy. Nejen její, ale několika žen, včetně mého.

Co tím myslíte?
Marlene je jeho již třetí manželkou, kterou opouští i s dítětem. Předtím, než se vzali, Marlene všichni varovali. Věděla, že opustil předchozí dvě manželky a nechal je s dětmi, ale Marlene si myslela, že s ní to bude jiné. Nechtěla tomu uvěřit, než přišla řada i na ni.

Říká se, že ho opustila, protože chtěla pokračovat ve své kariéře, což on nechtěl?
To není pravda, George byl nevěrný a nejhorší je, že ho Marlene našla v posteli s jinou.

Jak se to stalo?
Když žili v Los Angeles, po porodu dcery v říjnu 2019 měla Marlene šestinedělí jako každá žena. Požádal ji, aby měli pohlavní styk, ale ona nechtěla, jelikož ještě nebyla připravena. Takže George začal hledat jiné ženy. 

Jak ho našla v posteli s jinou ženou?
Jednoho dne musela jít Marlene nakupovat a řekla Georgeovi, že půjde do nákupního centra, které je daleko od místa, kde žili. On si tedy myslel, že to bude trvat, než se vrátí a přivedl si domů jinou ženu. Marlene se však vrátila dřív a když vstoupila, objevila ho s jinou ženou.

Jak Marlene reagovala?
Křičela na něj, aby opustil dům, žena utekla a oni se dlouho hádali. George ani nepožádal o odpuštění, cynicky řekl, že je muž a že má své potřeby.

A co mu Marlene odpověděla?
Snažila se mu odpustit, ale nakonec nemohla podvod snést. Čekala až do prosince, než odjedou do Mexika, aby ho opustila. Řekla mu, že je lepší se rozejít a ona zůstane společně s dcerkou v Mexiku.

Trval George na tom, aby mu dala ještě šanci?
To je ta nejsmutnější věc. Ne, je velmi cynický a ani nepožádal o další příležitost. Řekl jí, aby zůstala v Mexiku a on dceru uvidí, kdy bude moct. Poté se vrátil do Austrálie.

Vidíme, že nahrává fotografie na své sociální sítě, což ukazuje, že cestuje po světě…
Tak se bude snažit zapůsobit na jinou ženu. Doufejme, že nezanechal Marlene dluhy, protože také od jiných žen si vypůjčil peníze, které potom nevrátil. Doufám, že tomu tak není u Marlene.

Proč si myslíte, že Marlene ignorovala varování, která jí dávali?
George jí vymýval mozek, zpočátku je šlechetný, laskavý, skvělý, ale jakmile má ženu ve svých rukou, ukazuje svoje pravé já. Prezentuje se jako podnikatel, ale ve skutečnosti nemá nic. Jeho rodina má málo peněz. 

A co George dělá?
Má nějaké menší podniky, nevlastní žádnou velkou společnost. Žádné z jeho dětí nedostává pravidelné výživné. Když má peníze, koupí jim oblečení nebo hračky, které jim dá, když je vidí. Většinu nákladů však hradí jejich matky.

Jaký je jeho vztah s vašimi dětmi?
Jako táta není přítomen. 

Čím zaplatil za honosnou svatbu s Marlene?
Vím, že svatba byla velkolepá na haciendě v Mexiku, ale většinu z toho zaplatila Marlene, protože chtěla, aby její svatba vypadala pohádkově v médiích. Georgeova rodina jí pomohla, ale ona zaplatila všechen luxus i šaty, protože chtěla svatbu svých snů. 

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *