Rozešli se Irina a Gabriel?

Před nedávnem začaly kolovat zvěsti, že se herecký pár Irina Baeva a Gabriel Soto rozešli. Pár dokonce plánoval svatbu, kterou již několikrát odložil. V srpnu Irina řekla, že se svatba nemůže konat, jelikož její rodina v současné situaci nesmí vycestovat z Ruska, odkud herečka pochází.

Irina a Gabriel již delší dobu nesdílejí společné fotky na sociálních sítích a ani se spolu neobjevují před novináři. K rozchodu údajně došlo kvůli odloučení, jelikož Irina odešla do New Yorku studovat divadlo a Gabriel se věnuje natáčení telenovely Los caminos del amor. V New Yorku si herečka našla za Gabriela náhradu, a to hollywoodského herce jménem Britt George, s nímž byla několikrát vyfocena.

Nyní se k těmto spekulacím vyjádřil sám Gabriel Soto, kterého novináři zastihli na letišti v Mexico City. Řekl, že Irina se věnuje cestování a on je zavalen prací a natáčením. Jejich vztah je v pořádku a přípravy na svatbu stále pokračují. K tomu, že nezveřejňují společné fotografie, herec řekl: “Instagram vidíme, realitu neznáme. Nemusíme nic zveřejňovat, abychom někomu něco dokázali. Vše je v pořádku.”

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *