Připravované projekty společnosti Televisa

Společnost Televisa a její prezident Patricio Wills představili nové projekty pro rok 2019. A na co se tedy můžeme těšit?

Fábrica de sueños

Je nové zpracování klasických telenovel do neobvyklého a moderního formátu, prozatím se počítá s 25 epizodami. A které telenovely byly vybrány? Cuna de lobos, La usurpadora, El maleficio, Rubí, Colorina, La madrastra, Los ricos también lloran, Rosa salvaje, Corona de lágrimas, Quinceañera, El privilegio de amar a Corazón salvaje.

El último dragón

V hlavních rolích se představí Sebastián Rulli a Renata Notni. Jedná se o adaptaci příběhu, jehož autorem je španělský spisovatel Arturo Pérez- Reverte a popisuje svět mezinárodního zločinu. Tento ambiciózní projekt se bude natáčet v Japonsku, Spojených státech, Španělsku i Mexiku.

Doña Flor y sus dos maridos

Komediální seriál brazilského autora jménem Jorge Amado. Vypráví příběh Flor, jejíž život se změní ve chvíli, kdy potkává Valentína, za kterého se provdá. Valentín je však zloděj a jednoho dne je zavražděn. Flor se postupně zotavuje ze svojí ztráty a znovu se provdá za Teodora. Všechno jde dobře, ale jen do chvíle, dokud se Valentín nevrátí jako duch – ovšem v těle Teodora. Tento seriál zatím nemá herecké obsazení, ale do hlavní role je zvažována herečka Ana Serradilla.

Silvia frente a ti

Autobiografický seriál inspirovaný životem známé mexické herečky Silvie Pinal. Herecké obsazení: Itatí Cantoral, Nicole Vale, Mia Rubí, Plutarco Haza, Leticia Perdigón, Gaby Rivero,…

La reina soy yo

Hlavní role si zahrají Michelle Renaud a Mane de la Parra. Vypráví o životě krásné talentované ženy jménem Yamelí. Ta je po zradě své lásky nespravedlivě odsouzena. Ve vězení porodí chlapce, kterého jí odeberou a ona žije v domnění, že její syn zemřel. Ve vězení se Yamelí stane obětí útoku a je považována za mrtvou, čehož využije DEA a dá jí novou identitu, aby mohla být infiltrována do zločinecké organizace. Získává novou identitu a jméno Lari Andrade a je rozhodnuta se pomstít všem, kteří zničili její život.

Los protegidos 

Jedná se o remake španělského seriálu vysílaného v letech 2010 až 2012.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.