Norkys zpátky v Orgasmos

Norkys Batista startuje nový rok 2013 na divadelních prknech. Hra Orgasmos, má takový úspěch, že se vrací do divadla a Norkys samozřejmě s ní. Bude se hrát dva týdny v Teatro Escena 8 v Caracasu, Venezuela, od 31. ledna do 9. února vždy ve čtvrtek a sobotu.

Divadelní hru Orgasmos shlédlo od jejího uvedení v roce 2009 už více než 150 000 návštěvníků. Norkys o hře říká: “Každé představení je jiné, protože hodně zapojujeme a komunikujeme s publikem, každé představení nás obohacuje a také zlepšuje naší komunikaci s publikem.”

AKTUALIZACE: Na Norkys se můžeme těšit také v nové telenovele. Bude hrát jednu z důležitých postav v novém seriálu De Todas Maneras Rosa. V hlavních rolích v tomto seriálu uvidíme Marisu Roman a Ricarda Álama, ve vedlejších si kromě Norkys zahrají Luciano D’Alessandro, Nohely Arteaga, Gustavo Rodríguez, Antonio Delli, Beba Rojas, Ricardo Bianchi, Yuvana Montalvo, Alexander Da Silva, Juliette Pardau, Gabriel López, Erick Ronsó, Miguel Augusto Rodríguez, Adriana Romero, Janset Rojas, Michelle Taurel, Zandra De Abreu, José Romero, Juan Hernández, José Vicente Pinto, Francisco Medina, Jorge Luis Torres a Orlando Delgado.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. Zuzka

  Kdybych, byla, alespoň trochu bohatá, tak se, tam hned letím podívat… 😆

 2. S.

  strašně, mě, fascinuje, ta, tvá, interpunkce 😀 dělat, čárky, ve, větách, neznamená, dělat, je, málem, za, každým, slovem 😈

  1. Zuzka

   Já píšu normálně, ale jenom úřední dopisy – jinak, mám ráda čárky a tečky… 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *