Esmeralda se vrací

Oblíbená telenovela Esmeralda se vrací na české televizní obrazovky. Od 25. září 2017 ji začne vysílat TV Relax. Seriál bude vysílán od pondělí do pátku v premiéře vždy od 20:25 a v repríze od 16:45 následující den.

Zároveň se v Mexiku chystá remake této telenovely, která byla natočena před 20 lety. Všichni očekávali, že si roli Esmeraldy, kterou si zahrála původně Leticia Calderón, zahraje některá ze současných oblíbených hereček, ale roli nakonec získala nová herecká tvář Claudia Martín. Bude se jednat o její první hlavní roli. V nové verzi se hlavní protagonistka bude jmenovat Marina a jejího partnera si zahraje Osvaldo de León. Seriál získal název Sin tu mirada. V dalších rolích se objeví Eduardo Santamarina, Carlos de la Mota, Claudia Ramírez, Ana Martin, Cecilia Toussaint, Ilse Ikeda, Sergio Reynoso a další.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Marta

    Claudia Martín mi připadá jako skvělá volba, je opravdu pěkná a na plátně hodně příjemná. Viděla jsem novelu Enamorandome de Ramon a tam se mi líbila hodně. Takže se na ni dost těším. Navíc si myslím, že tyhle nové tváře jsou někdy daleko lepší volbou. Děkuji moc za příspěvek, novinky z Televisy mi tu občas scházejí.

  2. RenatA

    Moc mam rada esmeraldu taki bich chtela bidlet mexiku musi totam bit hesky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *