Betty Monroe je bez vlasů

Herečka a moderátorka Betty Monroe (Como en el Cine) se rozhodla pomoci a nechala se oholit dohola. Udělala to kvůli své roli v Sueño de Amor, ale také pro dobrou věc. Vlasy byly následně použity na paruku pro holčičku Karlu s rakovinou, která je ošetřována v dětské nemocnici Teletón zaměřené na rakovinu, která se nachází v Querétaro v Mexiku. Betty nemocnici navštívila a pozdravila dětské pacienty a jejich rodiny.

Herečka přiznává, že to bylo těžké rozhodnutí a dlouho zvažovala, zda do toho půjde nebo ne, řekla ale, že její postava si to zasloužila a také všichni ti, kteří bojují s rakovinou. Jak vše probíhalo se můžete podívat na videu níže. Herci Julián Gil a Cristián de la Fuente ji za tento čin obdivují, protože nebylo nic jednoduššího než si nechat aplikovat kousek latexu a vlasy pro kameru překrýt. Julián Gil se nakonec také rozhodl a vlasy oholil.

Připomeňme si, že Betty není první oholenou hvězdou z telenovel. V minulosti si vlasy oholily např. Bárbara Mori, Lorena Rojas, Sara Maldonado, Cynthia Klitbo a další.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *