Novinky u Telemunda

Telemundo připravuje několik telenovel a nyní již oficiálně víme, o jaké projekty půjde.

O nové telenovele La Patrona jsme již psali v souvislosti s Aracely Arámbula, která bude hrát hlavní roli v této novince.

Dalším novým seriálem je El Rostro de la Venganza, kde by si hlavní role měli zahrát Elizabeth Gutiérrez a David Chocarro, v dalších rolích si zahraje: Maritza Rodríguez, Saúl Lisazo, Jonathan Islas, Cynthia Olavarria, Liannet Borrego, Paloma Marquez, Margarita Magana a další. Jedná se o remake telenovely Perla Negra. Poté, co většinu svého života strávil za mřížemi za čin, který neví, jestli spáchal, 30letý Diego je propuštěň a dostal novou identitu, aby mohl začít nový život a chránil se před minulostí. S pomocí psychiatrů Antonie a Ezequiela dostává druhou šanci a jeho nové jméno je Martin Mendez. Antonia a Martin v sobě najdou zalíbení a společně začnou pátrat, co se tehdy, před dvaceti lety, opravdu stalo.

Dalším projektem je El Señor de los Cielos, kde si hlavní roli zahraje Rafael Amaya. Příběh bude pojednávat o muži, který si přál mít vše, ale nakonec skončil jako obchodník s drogami hledaný DEA (Drug Enforcement Administration).

Pasión Prohibida bude pojednávat o ženě Marianě, která se vdala za Juana Pabla, toho ale nemiluje, ovšem je starý a hezký se o ni stará. Ovšem sotva pozná jeho synovce Bruna, zamiluje se na první pohled, ale Bruno je její zakázanou vášní. Obsazení zatím není vybráno.

Nace un Ídolo – tato telenovela bude adaptací skutečného života zpěváka Josého Sosy Ortize, známého jako José José.

Na dalším seriálu s názvem Fina Estampa Telemundo spolupracuje s brazilskou TV Globo. V telenovele hrají: Lília Cabral, Dalton Vigh, Christiane Torloni, Malvino Salvador, Carolina Dieckmann, Caio Castro, Adriana Birolli, Júlia Lemmertz, Dan Stulbach, Sophie Charlotte, José Mayer, Eva Wilma, Milena Toscano, Marco Pigossi, Renata Sorrah, Suzana Pires, Wolf Maya, Monique Alfradique a další. Poté, co se její manžel ztratil na moři, Griselda je odhodlána udělat vše pro svou rodinu, aby měli všeho dostatek, a pouští se do práce údržbáře, což je profese velmi netypická pro ženu. Její syn se zasnoubí s dcerou Teresy Cristiny, bohaté a arogantní ženy, která neustále Griseldu uráží. O pár let později Griselda zvítěží v loterii, což kompletně změní její život.

Telemundo také plánuje druhou sérii úspěšné La Reina del Sur, avšak Kate Del Castillo by v této sérii neměla vystupovat, což ale fanoušci první série nemohou pochopit a chtějí Kate.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *