Novinky u Gaby Espino

Nevím, jak vy, ale já sleduji americkou reality show The Bachelor, kde v aktuální řadě dívky bojují o srdce sexy Venezuelana Juana Pabla Galavíse. Juan Pablo je momentálně extrémně oblíbený v USA a nyní to překvapivé a náhodné zjištění… Herečka Gaby Espino je jeho sestřenicí!

A teď k dalším zajímavostem z života herečky…

Gaby v posledních dnech nasdílela na své sociální síti aktuální fotku svého téměř dvouletého syna Nickolase, který byl zrovna u kadeřníka. Gaby připsala: „Miluju ho tak moooooc“.

Gaby se mimochodem stala tváří „Yes you can! Diet Plan“, což je program s cílem zhubnout, za kterým stojí herec Alejandro Chabán, který měl v mládí problémy s postavou. Herečka tento program podporuje, nafotila i promo fotky a rovněž ji můžeme vidět na sociálních sítích, jak tyto produkty používá i ve svém volném čase. V galerii můžete vidět fotku s Ori, její dcerou, a vanilkovým mlékem právě z řady těchto výrobků.

Přítel Gaby Jencarlos Canela momentálně aktivně připravuje nový vlastní web, kde se jeho fanoušci zaručuje dočkají crazy fotek a videí. Jak sám řekl, prý si to ani nedokážeme představit, co náš čeká… tak uvidíme.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *