Ximena Navarrete

Ximena Navarrete, celým jménem Jimena Navarrete Rosete, je modelka, moderátorka a mexická herečka. Narodila se 22. února 1988 ve městě Guadalajara, Jalisco, Mexiko. Ximena je jedním ze dvou dětí rodičů Carlose Navarrete a Gabriely Rosete.

Ximena začala v šestnácti letech působit jako modelka a studovala na škole výživu. V roce 2009 zvítězila v soutěži krásy Nuestra Belleza Jalisco, což jí umožnilo účast v soutěži Nuestra Belleza México, ve které také zvítězila. Díky tomuto vítězství mohla reprezentovat Mexiko na mezinárodní soutěži Miss Universe roku 2010. Finále soutěže se konalo v Las Vegas a Ximena tuto soutěž vyhrála. Rok cestovala po celém světě, věnovala se humanitární pomoci a navštívila šestnáct zemí.

Jednou z výher v této soutěži bylo studium filmové akademie v New Yorku, poté se začala objevovat v televizních pořadech jako host. Její první role v telenovele La Tempestad (2013) je hned rolí hlavní. Následně si pak v roce 2018 zahrála ve filmu 108 Costuras.

V průběhu své kariéry se stala tváří mnoha značek, např. kosmetiky L’Oréal a SENS by VIVRI, bonbónů Ferrero Rocher, vody značky Santorini, oblečení C&A, vysoké školy UNE, pánského parfému Success od Donalda Trumpa atd. Je múzou mexického návrháře Benita Santose, pro kterého mimo jiné nafotila jeho kolekci svatebních šatů.

Dne 1.4.2017 se vdala za podnikatele Juana Carlose Valladarese. Nyní po 3 letech manželství se spekuluje o jeho rozpadu.

V roce 2019 Ximena otěhotněla. Radostnou zprávu sdílela s fanoušky skrze exkluzivní rozhovor a fotky pro časopis Hola. Bohužel ale po 4 měsících těhotenství potratila.

5/5 - (5 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (5)

 1. ada

  na to že to byla ximeny první telenovela tak jse mi libi jak to zahrála jestě k tomu dvojroli jako marina hrala skvěle i já bych jim to snědla s navijákem že mezi nima něco bylo na mě to taky tak pusobilo ty milostné sceny sluselo jim to tam az na wiliame k nemu se ty dlouhy vlasy nehodi jinak rikam od ximeny zahrano moc dobre jen tak dal

  1. Vanesa

   Joo máš pravdu je to krásná telenovela ale Wiliamovy to stejše slušelo i stima vlasama 😉 jemu sluší všechno a jeho telenovely všichni zbožnujíí 😉

 2. Nikol

  Ahoj, nevíte náhodou kolik Ximena měří? Děkuji

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Ahoj, Ximena měří 1,74 m.

 3. Vanesa

  Ano ximena navarrete je skvělá a krásnáá fandím jí a Wiliama zbožnuju znám všechny jeho telenovely a Elizabeth gutierez se kněmu nehodí! ale ximena navarrete to zahrála jako profesionálka jen tak dál Telenovela La tempastad se mi moc líbila a hlavně ta písnička Hoy tengo.. Prostě perfektní telenovela a krásná talentovaná herečka a jínak ty dlouhý vlasy neřeším ale řeším to že je krásnej jak ho stříhalý jak brečel :(( prostě krasavec a ximena kráásná…!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *