Vanessa Terkes

Peruánská herečka Vanessa Terkes, celým jménem Vanessa Cvujetka Terkes Rachitoff, se narodila 3. března 1978 v Limě, Peru. Vanessa je chorvatského původu, její rodiče se jmenují Iván Terkes a Maria Emma Rachitoff. Vystudovala školy Colegio San Jorge de Surco a Santa Rita de Casia de Miraflores.

V televizi se objevila poprvé již v osmi měsících, kdy dělala reklamy na výrobky pro malé děti. V 10 letech působila jako tanečnice v dětském programu El show de July. Poté pracovala v restauraci, kde získala kontakty do televize a účasnila se různých castingů, začínala také jako reportérka v rádiu. V roce 1996 si zahrála v telenovele La noche a již o rok později se proslavila rolí v telenovelách Torbellino a Boulevard Torbellino. V roce 2000 si zahrála v telenovele Vidas prestadas a poté odjela do Mexika, aby se mohla věnovat studiu herectví. Do Peru se vrátila v roce 2004 a získala hlavní roli v telenovele Tormenta de pasiones. Poté hrála v seriálu Decisiones společnosti Telemundo či seriálu El Pantera společnosti Televisa. V Peru se zúčastnila taneční show El gran show, kde skončila třetí. V roce 2012 získala roli v remaku telenovely Muñeca Brava nazvaném La Tayson, corazón rebelde.

Vanessa má dceru jménem Sujetka Val, kterou měla již v 17 letech, jejím otcem je Hernán Val. V roce 2018 se stal jejím manželem George Forsyth.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.