Segundo Cernadas

Argentinský herec Pedro Cernadas, známý pod uměleckým jménem jako Segundo Cernadas, se narodil 20. března 1972. Již od dětství se chtěl stát hercem a své umělecké jméno si zvolil podle své oblíbené románové postavy jménem Don Segundo Sombra. Poprvé se na televizní obrazovce objevil v roce 1996 a o rok později mu mezinárodní úspěch přinesla role v telenovele Ricos y famosos. Další významnou rolí v jeho kariéře byla role Pabla Rapalla v telenovele Muñeca brava, která byla vysílána ve více než padesáti zemích.

Poté pracoval na natáčení telenovel v Mexiku i v Peru, kde se seznámil s herečkou Gianellou Neyrou při natáčení telenovely Bésame tonto. Gianella se stala roku 2004 jeho manželkou a společně mají syna Salvadora, v roce 2011 se rozešli. Segundo hraje v telenovelách mexických, peruánských i argentinských, často je obsazován do rolí záporných.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. felipe

    t ama mi hija y dicen que sos hermoso y no se equivocan jaja quetengas mucho mas exitos en tu vida..tkm

  2. karen

    aaaaaaaaaaaaahhhhhhaahhhhh te amo segundo me pareces un tipo muy lindo y te sigo del fantasma de elena y me gusta todos los papeles que te tocan…………TE AMO SEGUNDO a por sierto me encantan tus fotos salis siempre hermoso jjaja TE AMO….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *