Paola Núñez

Paola Núñez Rivas se narodila 8. dubna 1978 v Tecate, v Mexiku. Kromě herectví se věnuje také produkci.  Je považovávana za jednu z nejkrásnějších talentovaných mexických hereček. Do dvaceti let žila v Tecate s rodinou, poté se rozhodla odstěhovat a osamostatnit se. Hovoří plynulou angličtinou a baví ji extrémní sporty. V roce 2007 spolupracovala s Greenpeace v boji proti globálnímu oteplování.

Svou hereckou kariéru odstartovala ve 12 letech divadelní rolí a následně v 17 první televizní rolí. Herectví studovala na Centro de Formación Actoral patřící TV Aztece, pro kterou dlouhou dobu pracovala. Paola má zkušenost z divadelních her (Las princesas y sus príncipes, Rainman, …), telenovel (Como en el Cine, Súbete a mi motoAmor en custodia, Mientras haya vida, Pasión Morena, Destino…), televizních show (La Vida Es una Canción, Tan Infinito como el Desierto, …) a filmů (Sin Ella, Depositarios, Los Inadaptados, …).

V roce 2014 se přestěhovala do Miami a začala pracovat pro televizní společnost Telemundo. Získala hlavní roli v telenovele Reina de Corazones.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Zuzana

    Dokonalá. Jako Bárby z Zakázané vášni(Amor en Custodia) nepřekonatelná!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.