Luz Elena González

Luz Elena González de la Torre se narodila 22. srpna 1974 v Guadalajaře v Mexiku. Jejím oblíbeným filmem je Cinema Paraíso, má ráda mexickou a italskou kuchyni, její oblíbenou knihou je Corazón de piedra verde od Salvadora de Madariagy, z měst se jí nejvíce líbí italské Benátky a nejraději pije tequilu smíchanou s nealkem grepové příchutě.

Kariéru v showbusinesse začala jako modelka, jejíž kariéra vygradovala v roce 1994 latinskoamerickým titulem Miss Jalisco, díky němuž se poté dostala na soutěž Nuestra Belleza Latina, kde obsadila šesté místo. Poté se vrhla na studium herectví při Televise a začala moderovat pořady La Jugada Olímpica, Intercolegial de Baile, později pak Al Ritmo de la Noche, které ji přineslo velkou slávu. Později jí byly také nabídnuty role v telenovelách, hrála v Por Un Beso, Entre El Amor y El Odio, Querida Enemiga, Hasta Que El Dinero Nos Separe a dalších.

Je vdaná za Bernarda Martíneze, se kterým má syna Santiaga a druhé dítě je na cestě. Mělo by se narodit v půlce roku 2012.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *