Luisana Lopilato

Luisana Loreley Lopilato de la Torre se narodila 18. května 1987 v Buenos Aires v Argentině. Již v útlém mládí začala jako dětská herečka a modelka, později se stala také zpěvačkou. Díky roli v seriálu Rebelde Way získala obrovskou popularitu v Latinské Americe, Španělsku, Řecku a Izraeli.

Narodila se Eduardovi a Beatriz Lopilato. Má bratra Daria (herec) a sestru Danielu (výživová poradkyně). S bratrem natočila reklamu pro společnost Braun. Často se jí říká Lu nebo Lulu. Její míry jsou 92-56-90 a měří 170 cm. Jejím idolem je zpěvák Luis Miguel a má ráda fotbalový klub River Plate.

Při natáčení seriálu Rebelde Way začala chodit se svým kolegou Felipe Colombem, jejichž vztah trval přes pět let. Později při natáčení Alma Pirata se jejím partnerem stal Mariano Martínez a následně tenista Juan Mónaco.

V roce 2009 se zasnoubila s kanadským zpěvákem Michaelem Bublé, v jehož klipu “Haven’t Met You Yet” si zahrála, a 31. března 2011 se vzali v Argentině. Následně v dubnu uspořádali velkou veselku se vším všudy. Mají spolu 4 děti.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *