Lola Ponce

Paola Fabiana Ponce, ve světě showbusinessu známá jako Lola Ponce, se narodila 25. června 1982 v Argentině. Je modelkou, herečkou, zpěvačkou a také skládá písně.

Lola se proslavila díky svému prvnímu hudebnímu albu s názvem Inalcanzable, které vydala v roce 2001. Popularitu získala také v Itálii, kde hrála hlavní roli Esmeraldy v muzikálu Notre-Dame de Paris v italském městě Verona a také se hrál v Barceloně ve Španělsku. Později vydala další alba – Fearless, Il Diario di Lola, Lola. Zpívá ve španělštině, angličtině a italštině. V roce 2008 vyhrála cenu na San Remo Festival společně s Gio Di Tonno za píseň Colpo di Fulmine.

První hereckou roli získala v roce 1998 v seriálu Chiquititas. Kromě již zmíněného muzikálu následovaly další seriály a také filmy. K telenovelám se ale dostala až nedávno, kdy získala roli v El Talismán. Lola se zúčastnila argentinské verze taneční show Bailando por un Sueño.

Lola pět let chodila s italským právníkem Manuelem Malenottim (2005-2010). Nyní je jejím manželem herec Aarón Díaz, se kterým má holčičky Erin a Reginu. Pár se seznámil díky natáčení telenovely El Talismán.

 

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.