Jorge Reyes

Venezuelský herec Jorge Luis Reyes Graterol se narodil 28. 8. 1971 v Caracasu.Studoval informatiku a následně pracoval jako model, odkud to byl jen krůček k herectví. Od roku 1993 pracuje jako herec v telenovelách. Jeho první hlavní rolí byla pánská hlavní postava v Destino de Mujer v roce 1997, poté se na chvíli přestěhoval do Miami a pak přišla pracovní nabídka v Kolumbii, kde hrál v roce 2004 v Todos Quieren con Marylin po boku Scarlet Ortiz. Mezi další jeho telenovely patří např. Guerra de Mujeres, La RevanchaValeria, El Árbol de Gabriel či La Vida Entera. Hraje také v divadle a filmech, např. Miranda Regresa či Bolívar.

Jorge v minulosti randil se známými herečkami jako Gaby Espino, Roxana Díaz, Elaiza Gil (např. telenovela Samantha). Roxana byla jeho první známou partnerkou. V průběhu vztahu spolu natočili porno video, které se dostalo na internet a byl kolem toho velký skandál.

Hercovou manželkou je kolumbijská herečka a modelka Alejandra Sandoval, s níž má dceru jménem Miranda. Z předešlého vztahu s Carolinou Delgado má holčičku Camilu Elizabeth Reyes Delgado. Ta se narodila 3. 2. 2009 v 8 hodin ráno v nemocnici Clínica Esperanza Paraco v El Tigre.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *