Isabel Macedo

Argentinská herečka María Isabel Macedo se narodila 2. srpna 1975 v Buenos Aires. Její otec pracoval jako agronom a matka jako učitelka. Isabel je nejmladší ze tří sourozenců, vystudovala školu Saint Catherine’s Moorlands a poté univerzitu Universidad de Belgrano, kde studovala hotelnictví. Studia však nedokončila.

Na obrazovce se poprvé objevila v roce 1997 v telenovele Ricos y famosos, zahrála si však jen ve třech dílech, protože nesplňovala požadavky tvůrců. Poté získala roli v telenovele Verano del 98 a následovaly role v telenovelách Muñeca brava, Amor latino, 1000 millones. Popularitu jí však přinesla až záporná role v telenovele Floricienta. Za roli v telenovele Don Juan y su bella dama byla nominovaná na cenu Martína Fierra. Dále hrála například v telenovelách Alma Pirata, Son de Fierro, Graduados,… Isabel si zahrála ve dvou filmech: Cenizas del paraíso, Gigantes de Valdés.

V letech 1996-2006 byl jejím přítelem herec Facundo Arana, se kterým se znala od dětství. V roce 2010 začala chodit s fotbalistou Federicem Insúou a následně s politikem Juanem Manuelem Urtubey. Toho si vzala v září 2016 za muže a v roce 2018 se jim narodilo první společné dítě, holčička Isabelita. Juan Manuel je gubernér argentinské provincie Salta a díky svatbě se Isabel stala první dámou této provincie.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.