Gloria Peralta

Mexická herečka Gloria Peralta Saucedo se narodila v roce 1972. Jejími rodiči jsou právník a historik Andrés Peralta Santamaría a tanečnice Maria Luisa Saucedo López. V dětství se věnovala hře na kytaru, tanci či aerobiku. Jako modelka cestovala po Mexiku i Evropě a zúčasnila se také soutěže krásy. Studovala žurnalistiku a komunikaci, když se však dostala na natáčení programu El que se ríe se lleva, herecký svět se jí zalíbil a rozhodla se pro studia herectví.

V roce 1996 získala první roli v telenovele Nada personal. Díky této roli mohla studovat hereckou školu při společnosti Azteca. Poté si zahrála v řadě telenovel, například: Al norte del corazón, Azul tequila, Golpe bajo, Marea brava, Por ti, Cuando seas míaEl alma herida, Los Plateados.

Pak se asi čtyři roky věnovala rodinnému životu a svým dětem. Společně se svým manželem založili Microteatro Miami, za což Gloria získala ocenění pro rozvoj divadelního umění ve městě. V roce 2014 se vrátila do světa telenovel, když získala roli v telenovele En otra piel.

 Jejím manželem je herec Omar Germenos a společně mají dva syny Daría a Bruna

5/5 - (2 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Miranda

    Mohli by jste tady prosím zveřejnit kde se narodila a kdy ?? dekuji 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.