Christopher Von Uckermann

Zpěvák, herec a podnikatel Christopher Von Uckermann, celým jménem Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann, se narodil 21. října 1986 v Mexico City. Jeho otec je Mexičan jménem Víctor Manuel Casillas Arias a matka Marie Christina Alexandra Von Uckermann pochází ze Švédska. Již od útlého věku se objevoval v reklamách, kterých natočil více než 160.

V roce 1999 si poprvé zahrál dětskou roli v telenovele El diario de Daniela, poté následovaly role v telenovelách Amigos x siempre a Aventuras en el tiempo, ke které společně s Belindou nazpíval úvodní píseň. V roce 2004 získal roli v seriálu Rebelde, který ho velice proslavil. S úspěšnou kapelou RBD pak procestoval 23 zemí. Po jejím rozpadu nazpíval sólovou píseň Light Up the World Tonight a vydal sólové album Somos. V roce 2009 získal roli v seriálu Kdabra, který natáčel v Kolumbii.

V roce 2005 založil se svými přáteli společnost Ferbuss, která vyrábí šperky a výtěžek z jejich prodeje jde na podporu institucí bojujících proti rakovině. Kromě hudby je jeho zálibou jízda na skateboardu a tento sport propaguje v celé Latinské Americe. Jeho přítelkyněmi byly BelindaAnahí a spekulovalo se také o vztahu s Dulce Maríou, který však nebyl potvrzen.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *