Angélica Rivera

Angélica Rivera Hurtado se narodila 2. 8. 1969 v Mexico City, v Mexiku. Má šest bratrů. Vyzkoušela si různé profese, je bývalá modelka, moderátorka, herečka a také zpěvačka.

K herectví ji přivedla herečka Verónica Castro, která ji navrhla, aby se zúčastnila soutěže El Rostro del Heraldo v roce 1987, kterou vyhrála a odstartovala tak svou kariéru. Angélica se proslavila po celém světě rolemi v telenovelách, velký úspěch měly např. La Dueña, Ángela, Mariana de la Noche či Destilando Amor.

Zahrála si ve videoklipu Luise Miguela s názvem Ahora Te Puedes Marchar a objevila se také v několika reklamách jak v televizi, tak v rádiu. Dokonce natočila reklamu pro USA a Japonsko.

Angélica byla vdaná za producenta José Alberta Castra, se kterým má tři dcery – Angélica Sofia (1996), Fernanda (1999) and Regina (2005). V roce 2008 se rozvedli. Nyní je vdaná za mexického prezidenta Enriqueho Peñi Nieta, díky čemuž je první dámou Mexika. Vzali se 27. 11. 2010, kdy byl Enrique “pouhým” mexickým guvernérem. Nyní se naplno věnuje svým povinnostem vzhledem k roli svého manžela a s herectvím skončila. Enrique do manželství přivedl další tři děti.

3/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.