Zvítězila Marjorie de Sousa v Mira Quién Baila?

Minulou neděli se odehrálo finále čtvrté série taneční reality show Mira Quién Baila. Ve finále bojovali o titul krále/královny parketu Marjorie de Sousa, Johnny Lozada a Pedro Moreno. Byl to velký boj, ale nakonec zvítězil Johnny Lozada, který si získal velký počet fanoušků. Marjorie se umístila na třetím místě, za které je na sebe pyšná, jak řekla médiím.

Velkolepé finále je k dispozici ke shlédnutí na Youtube (tak rychle, než ho náhodou zakážou ;)) Video najdete na konci příspěvku.

A co je ještě jinak nového u Marjorie?

Podle producenta Omara Suareze by se měla Marjorie vrátit do role Gardenie v muzikálu Perfume de Gardenía, ze kterého po svém krátkém působení odešla právě díky své účasti v Mira Quien Baila.

Také již dostala nabídku  na novou telenovelu, kterou bude natáčet v příštím kalendářním roce, pravděpodobně se s natáčením začne na konci ledna 2014. Bližší informace zatím nejsou známy.

Aby toho nebylo málo, tak se Marjorie také stala zástupkyní a tváří organizace PETA, konkrétně její latino divize. Bude reprezentovat Petu a bránit práva zvířat. V promo video hovoří například o kastraci psů a kočet a také vyzývá k adopci domácích mazlíčků z útulků. Kromě videa nafotila také exklusivní promo fotky. Není to poprvé, co Marjorie brání zvířata. V roce 2011 začala spolupracovat v rámci kampaně Apadríname (Adoptuj mě) s organizací RAC (Red de Apoyo Canino).

 

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *