William měl velký úspěch

V pondělí se odehrála premiéra prvního tanečního večera Dancing with the stars. Jak jsme již psali, William Levy se svou profesionální partnerkou Cheryl Burke zatančil cha-chu na píseň International Love od Chrise Browna a Pitbulla.

William měl obrovský ohlas. Potlesk, který si po výkonu vyslyšel od diváků v hledišti byl nekonečný. Zejména dívky pískaly, křičely, tleskaly, ale dekorum společenského tanečního večera bylo zachováno.

V sestřihu z příprav vyšlo najevo, že William začal s tréninkem o týden později než ostatní účastníci kvůli pracovnímu vytížení, proto také osobně chyběl při natáčení promo videí, které byly součástí příspěvku o chachi.

William si v průběhu večera kromě obrovského dlouhotrvajícího potlesku vysloužil i několik zajímavých hlášek. “Dámy a pánové, Dancing with the stars uvádí nejžhavější balíček sezóny!” řekl porotce Bruno Tonioli (v češtině to zní trochu zvláštně, v originálu “Ladies and gentlemen Dancing With the Stars presents the hottest package of the season!”. Dále pokračoval “Williame, jsi moc oblečený” a začal skandovat “Sundat!”

Jediná žena v porotě Carrie Ann Inaba jako první větu svého ohodnocení mířeného na Williamův výkon řekla: “Nejprve bych chtěla poděkovat kanálu ABC za tuto práci”, to proto, že ji umožnili poznat tak sexy muže.

Ano, ano, toto všechno padlo v průběhu večera na Williamův účet. Otázkou je, jestli jeho baví poslouchat jak je sexy, nebo spíše chtěl slyšet, jaký byl jeho taneční výkon. Ale i na ten se později dostalo a porotci ho chválili. William byl se svým výkonem na chvíli na první pozici, nakonec s partnerkou skončili na základě bodů od porotců na třetím místě. Diváci již mohli zasílat své hlasy v průběhu večera, ovšem první vyřazování proběhne příští týden po druhém tanečním výkonu všech zúčastněných. Hlasy se z obou kol budou sčítat.

Prvního tanečního večera se také zúčastnila Williamova přítelkyně Elizabeth Gutierrez, která seděla v první řadě a je v soutěži Williamovi oporou, tak jako on byl oporou jí v Mira Quien Baila, což je latinsko-americká verze stejného pořadu. Reakce Elizabeth na obrovský potlesk fanynek byl pozitivní, sama byla s velkým radostným úsměvem jeho součástí.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (9)

 1. viera

  Ďakujem za super informáciu, len nerozumiem, pretože všade píšu niečo iné, Je Elizabet Gutierrez manželkou Willa? Veľmi sa teším na budúci Týždeň a ďakujem.

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Omlouvám se, pár je spolu tak dlouho, že jsem neřešila, jestli jsou svoji nebo ne a automaticky jsem napsala manželka. Příspěvek jsem opravila. William a Elizabeth se zatím nevzali, ale letos spolu budou již 9. rokem. Ačkoliv mnoho internetových zdrojů uvádí, že jsou manželé, např. při rozhovoru pro časopis Buen Hogar v roce 2011 Elizabeth jasně řekla, že svoji nejsou. Řekla: “Nejsme svoji, ne oficiálně, ale máme něco, co nás spojuje více než nějaký papír.”

 2. viera

  Ďakujem

 3. Anna 55

  Wili a Eli nie sú manželia, iba zhoda náhod majú rovnaké priezviska, on je William Levy Guttierez a ona Elizabeth Gutierez povedali to spolu na jednom interviu.
  Teraz k tanci – bol trošku strnuli, hlavne zo začiatku, ale potom sa uvolnil. Tancovať vie a určite predvedie svoj temperament. Držím palce.

 4. karolina

  kolik je let herečce elizabeth gutierez

  1. Anna 55

   Eli sa narodila 1.4.1979

 5. viera

  O nich sa už toľko popísalo, že človek nevie či sú spolu alebo nie. Oni sa už veľa krát rozišli a zase sa našli.Momentálne je možno všetko v poriadku

 6. Nicole

  to je divné veď pred pár mesiacmi sa písalo, že sa už rozišli a že po všetkých tých rokoch ukončili svoj vzťah. ja im už nerozumiem

 7. viera

  Prečo nič nepíšete? Veď v pondelok tancoval quistep a veľa vecí sa udialo asi nepravdivých, klebiet.Ľudská závisť je zlá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.