Telenovely pro rok 2014

Jaké telenovely pro nadcházející rok 2014 plánují společnosti Televisa, Telemundo a Azteca?

televisa

La Malquerida – telenovela, kterou připravuje producent José Alberto Castro. Zatím jediným potvrzeným hercem je Osvaldo De León. Dále se spekuluje o Victorii RuffoJorge Salinasovi a Esmeraldě Pimentel. Telenovela bude vyprávět příběh matky a dcery, které bojují o lásku stejného muže.

La Gata – telenovela o tom, jak se chudá dívka stane bohatou, bude remakem stejnojmenné venezuelské telenovely a připravuje ji producentka Nathalie Lartilleux. Do hlavních rolí jsou potvrzení Maite Perroni a Daniel Arenas.

Dulce Amor – producent Nicandro Diaz připravuje adaptaci argentinské verze telenovely o sestrách, které vlastní továrnu na čokoládu. V telenovele budou hrát dva hlavní páry – mladší a starší. Starší pár by podle posledních informací měli hrát Marjorie de Sousa a Pedro Fernández. Hlavní hrdinku z mladšího páru si zahraje Danna Paola, kdo bude jejím vyvoleným, se však zatím ještě neví.

Ana y Los Sietes – producent Juan Osorio, který stojí za úspěšnou telenovelou Porque El Amor Manda, připravuje novou verzi tohoto španělského seriálu. Má být komediální a plný vtipu.

novinky-telemundo00

La Impostora – telenovela, která má premiéru už 14. ledna v hlavních rolích s Lisette Morelos a Sebastiánem Zuritou. V záporné roli se představí Christian Bach, která je kritizována pro podobnost své role s rolí v telenovele La Patrona.

El Señor de los Cielos 2 – vzhledem k úspěchu první série se Telemundo rozhodlo pustit do natočení série druhé a uvažuje se i o sérii třetí. Příběh se bude točit opět kolem drog.

Camelia, La Tejana – telenovela inspirovaná skupinou Los Tigres del Norte, v hlavní roli bude hrát Sara Maldonado.

En Otra Piel – telenovela, která bude remakem telenovely El Cuerpo del Deseo. Hlavní pár tentokrát ztvární Maria Elisa Camargo a David Chocarro.

Reina de Corazones – do hlavních rolí byli obsazeni Paola Núñez a Eugenio Siller, do rolí záporných Catherine Siachoque a Juan Soler.

azteca

La Mujer Sin Nombre – telenovela, která bude mít premiéru již v lednu. V hlavních rolích hrají Melissa Barrera a Daniel Elbittar a v roli záporné Aura Cristina Geithner.

Las Bravo – telenovela bude vyprávět o ženách, které pracují v nočním klubu. Potvrzenými herci jsou Edith González a Mauricio Islas.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. sabina

  rada bych se zeptala jestli tahle telenovela bude visilana na tv doma předem děkuji La Gata

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Ahoj, těžko říct, zatím ještě nezačalo ani její natáčení, tak uvidíme, jestli se jí někdy dočkáme 🙂

 2. sabina

  dobry den rada bych se zeptala zda budete visilat telenovelu trunfo del amor na tv doma a kdy děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *