Telemundo představilo nové telenovely

Televizní společnost Telemundo představila 5 nových telenovel pro druhou polovinu roku 2013 a rok 2014. Přinášíme vám o nich podrobnější informace:

Dama y Obrero – je remakem stejnojmenné chilské telenovely, hlavní roli si zahraje Ana Layevska, v dalších rolích si zahrají Jose Luis Resendez, Fabian Rios, Felicia Mercado. Telenovela by se měla vysílat po skončení telenovely Pasión Prohibida.

Reina de Corazones – tato telenovela bude mít originální příběh, zahrají si v ní Adriana Fonseca, Jorge Luis Pila a Eugenio Siller.

Santa Diabla – o přípravách této telenovely jsme vás již informovali, v hlavních rolích uvidíte Gaby Espino, Aaróna Díaze, Ximenu Duque  a Eduarda Orozca.

Camelia La Tejana – telenovela inspirovaná mexickou skupinou Los Tigres del Norte, již je natočený demo trailer k této telenovele, ve kterém hraje Sara Maldonado. Telemundo tuto telenovelu připravuje ve spolupráci s mexickou společností Argos.

Marido en Alquier – je remakem brazilské telenovely Fina Estampa, na obrazovce by měla nahradit telenovelu La Patrona. Herecké obsazení tvoří Sonya Smith, Juan Soler, Maritza Rodríguez, Miguel Varoni, Gabriel Coronel, José Guillermo Cortines, Kimberly Dos Ramos, Roberto Manrique, Ismael La Rosa a Roxana Peña.

La Impostora – podle pilotu se zatím do hlavní role počítá s Litzy a hlavní mužskou roli by měl hrát Fabián Ríos.

[youtubegallery]
Telemundo Upfont|http://www.youtube.com/watch?v=cwpNIWWU-10
[/youtubegallery]

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. Terka

  Supeeer 🙂

 2. Monika

  Přidáš sem i nové telenovely od Televisa ?

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Telenovely Televisy přidány 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *