Premiéra Casa de mi padre

V pátek 16.3.2012 se v kinech odehrála premiéra nového filmu Casa de mi padre. Jde o první filmový počin z amerického Hollywoodu, který je natočen kompletně ve španělštině. Film je považován za dosud největší mezinárodní spolupráci ve filmovém průmyslu. Kromě USA bude mít tento film zároveň premiéru i v Mexiku.

Ve filmu si zahrál hlavní roli Will Ferrell, slavný americký komediální herec, jež překvapil svou znalostí španělštiny a přesvědčivým přízvukem. Dále hrají Diego Luna, Gael García Bernal, Genesis Rodríguez, Pedro Armendáriz Jr. a další.

Diega Lunu na premiéru doprovázela jeho partnerka Camila Sodi.

Ve videogalerii se můžete podívat na známou americkou show Jimmy Kimmel Live!, kde vystoupila Genesis a hovořila o své roli v Casa de mi padre, o svých rodičích, o natáčení telenovel a také o roli v dalším filmu s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Mezi Genesis a Willem Ferrellem vzniklo díky natáčení přátelství. Vyrazili si spolu na fotbalový zápas Kolumbie proti Mexiku, který se odehrál v Miami. Z této události je fotografie, na které je Genesis ve žluté.

[youtubegallery]
Trailer|http://www.youtube.com/watch?v=0mrdYr_EwkA
Genesis o své roli|http://www.youtube.com/watch?v=iGHCN4Iw-SU
Genesis v Jimmy Kimmel Live! 1|http://www.youtube.com/watch?v=AQ_0xpmKoe8
Genesis v Jimmy Kimmel Live! 2|http://www.youtube.com/watch?v=zPHPc3wWVUw
[/youtubegallery]

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *