Oficiální obsazení Hasta el fin del mundo

Připravovaná telenovela Hasta el fin del mundo, za kterou stojí produkce Univisionu, již oficiálně oznámila obsazení tohoto seriálu. O účasti Marjorie de Sousa v hlavní roli se ví již dlouho, ale novinkou je její herecký partner. Bude jím Pedro Fernández a to v roli mechanika, který prý vykouzlí divákům úsměv na tváři a v telenovele se tak objeví i prvky komedie. V dalších rolích si zahrají např. Roberto Palazuelos, Claudia Álvarez, Diego Olivera, Mariana Seoane, Julián Gil, Aleida Núñez, César Évora, María Rojo či Jaime Moreno.

Herečka Claudia Álvarez již dokonce díky své roli změnila svůj look. Jedná se o radikální změnu a to především díky výraznému zkrácení vlasů. Claudia si zahraje roli frustrované herečky Alexy, která se po letech života ve Španělsku vrací do Mexika, neboť jejich rodinná firma prochází ekonomickou krizí.

Natáčení začne každým dnem a vést ho bude producent Nicandro Díaz. Telenovela vystřídá na Canal de las Estrellas telenovelu Lo que la vida me robó a to v červenci tohoto roku.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *