Ludwika Paleta se vdala

Herečka Ludwika Paleta se v sobotu 20. dubna při západu slunce provdala. Jejím manželem se stal syn bývalého prezidenta Carlose Salinase – Emiliano Salinas. Svatba se konala na soukromé haciendě v Yucatánu, svatebního obřadu a hostiny se zúčastnilo kolem 700 hostů, mezi kterými nechyběli příbuzní a blízcí přátelé, ale také například prezident Enrique Peña Nieto a jeho manželka herečka Angélica Rivera, Anahí, Andrea Legarreta či Grettell Valdez. Místo konání svatby i všechny podrobnosti ohledně svatby byly drženy v tajnosti, proto museli hosté podepsat prohlášení o mlčenlivosti a nesmí fotky ze svatby umístit na své sociální sítě.

Po obřadu následovat ohňostroj doprovázený písní Viva la Vida od Coldplay. Menu večeře bylo typické mexické – ryba s fazolovou náplní, krokety, čokoládový dort se zmrzlinou, mátou, kokosem a mangem, nalévalo se bílé i červené víno, polská vodka a jako dezert mexické sladkosti s ořechy, mandlemi a brusinkami.

Pár se dal dohromady v červenci 2010, kdy je seznámila jejich společná kamarádka Maki Soler.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (5)

 1. Lenka

  Maki Soler je manželka od herce Juana Solera, takže kamarádka 😉

  1. Rosi

   chyba opravena 😉 děkujeme

 2. izabela

  budete nekdy delat novi web myslim tim predelat jinak

  1. Rosi

   web je v této podobě poměrně nový a trendy se příliš nezměnily, takže v nejbližší době určitě žádné zásadní změny nenastanou 😉

 3. izabela

  budete memit web

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.