Elizabeth opouští El rostro de la venganza

Herečka Elizabeth Gutiérrez se z nejasných důvodů rozhodla opustit herecké obsazení telenovely El rostro de la venganza, která byla před pár dny uvedena. “Nevíme, proč se tak rozhodla, ale požádala o vystoupení z projektu kvůli osobní situaci, která jí brání v pokračování hraní v telenovele. Vedení se ji snažilo přesvědčit, ale Elizabeth se rozhodla a koncem sprna její postava končí”, řekl zdroj z televize. Elizabeth prý neměla mít žádné problémy s natáčením ani hereckými kolegy. A jaké kolují kvůli jejímu odchodu drby? První tvrdí, že je Elizabeth znovu těhotná a další zase to, že William Levy žárlil na milostné scény Elizabeth s Davidem Chocarro. A kdo by měl Elizabeth nahradit? Horkou kandidátkou je Marlene Favela, se kterou už televize jedná, jelikož ta momentálně nepracuje na žádném projektu.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (4)

 1. viera

  Z mojho pohľadu to nie je veľka škoda. Marlene Favela je oveľa sympatickejšia a musíte uznať ďaleko krajšia.

 2. veronika

  to nejni pravda

 3. Marcela

  Marlene je taky z mého pohledu hezčí, protože Elizabeth je umělá panenka. Ale co se týká herectví, tak myslím, že jsou na tom holky dost podobně.

 4. Maťo

  To je veľká škoda, Elizabeth je lepšia, zaujímavejšia a aj krajšia herečka to hovorím z pohľadu chlapa a nnarozdiel od Marlene má veľkú charizmu. Škoda pre seriál…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *