De Todas Maneras Rosa již v červenci

Nová venezuelská telenovela De Todas Maneras Rosa se začala natáčet 29. 1. 2013 a až nyní se dostane na televizní obrazovky. Bude mít premiéru 1. 7. 2013 v 9 hodin večer na kanálu Venevision a již nyní se mohou diváci setkat s promo videi v průběhu vysílání.

Při této příležitosti pro vás máme některé zajímavosti ohledně tohoto projektu. Název seriálu byl inspirován písní De Todas Maneras Rosa od zpěváka salsy Ismaela Rivery. Po 10 letech od natáčení telenovely Juana la Virgen se znovu pracovně setkají Ricardo Álamo a Norkys Batista. Jde o druhý seriál, kde Nattalie Cortéz a Norkys Batista hrají matku a dceru – vyzkoušeli si to již v Mi Gorda Bella. Zároveň je také pátou telenovelou, ve které hraje Norkys společně s Lucianem D’Alessandrem (Mi Gorda Bella, Estrambótica Anastasia, Amor a Palos, Mi Ex Me Tiene Ganas). Další zajímavostí je, že se tato telenovela začne vysílat nejprve v Ekvádoru (24. 6. 2013) než v domácí Venezuele (1. 7. 2013). Scény tohoto seriálu (hlavní lokace) se natáčely na stejném místě jako v telenovele La Viuda Joven.

Až vysílání tohoto projektu skončí, začne se vysílat nová telenovela, která by se měla jmenovat Mala Junta. Venevisión v průběhu roku 2013 bude produkovat ve Venezuele celkem 7 nových projektů: Los Secretos de Lucía, De Todas Maneras Rosa, Mala Junta, Amores Mágicos, Corazón de Esmeralda a pro mladší publikum seriály Todas Quieren Con Marcos a Ponte De Pie. O některých projektech jsme již psali v únoru.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *