Vánoce ve světě telenovel

Zjistili jsme, co si celebrity přejí najít pod stromečkem! Většinou to ale nejsou hmotné dárky, takže to Santa Claus nebude mít jednoduché.

Herečka a moderátorka Chiquinquira Delgado si přeje především zdraví. Blanca Soto si přeje, aby její nová telenovela Talisman byla úspěšná. Přáním Ernesta Laguardii je, aby rodina byla stále pospolu, aby je nic nerozdělilo.

Co by však nastalo v případě, kdyby se situace obrátila a celebrity by měly nadělit dárek Santa Clausovi?

Paola Núñez by mu darovala smartphone neboli chytrý telefon. Zdůvodnila to tak, že Santa musí začít žít moderněji a telefon by mu tak měl ušetřit čas tím, že nemusí posílat papírová přání, ale že přes telefon může posílat emaily.

Kuno Becker by mu věnoval “vděk”. Zní to banálně, ale chtěl by mu poděkovat za život, zdraví a za jeho rodinu, která se má dobře.

Herečka Dominika Paleta by mu darovala dietní plán. Kdyby prý zhubnul, pomohlo by to jeho zdraví a pracovalo by se mu lépe.

Julio Bracho by mu dal Lamborgini, aby nemuseli chudáci sobi tahat jeho sáně. Luxusní auto by mu přidalo na stylu a dárky by mohl rozdávat mnohem rychleji.

A jaké jsou tradice celebrit?

Herec Ariel López Padilla se v období vánočních svátků dívá do hvězd. O své vánoční tradici řekl: “Trávím několik minut o samotě, dívám se na hvězdy a cítím nostalgii za blízké, kteří už jsou pryč, ale vždy je nosím ve svém srdci. Děkuji Bohu za světlo života.”

Svůj rituál ke konci roku prozradila i herečka Aylin Mujica, která se celá ponoří do medu a pak do moře.

To herec Eduardo Santamarina vždy večer 31. prosince ke dveřím domu pokládá ovčí kůže, aby bylo v příštím roce dostatek peněz a zapaluje svíčky, aby měl harmonii ve své domácnosti.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.