Bárbara Mori v televizi již brzy

Po devíti letech se herečka Bárbara Mori rozhodla vrátit k seriálům. Jejím novým seriálovým projektem je “Dos Lunas”, kde hraje hned dvojroli. Na jedné straně ztvární roli Sole, která je psycholožkou a pomáhá lidem, a na straně druhé roli Luny, která je sexy ženou živící se jako DJ na diskotékách. Mimochodem o tomto seriálu jsme Vás nedávno informovali. Ohledně Dos Lunas poskytla také několik rozhovorů…

“Měla jsem zase tak trochu chuť zahrát si v televizi po 9 letech a řekla jsem si, že bych chtěla dělat něco jiného. Běžných seriálů je spousta, já jsem chtěla udělat něco krátkého a riskovat. Risk se mi líbí, nerada trčím na jednom pohodlném místě.” Tak okomentovala Bárbara svůj návrat k seriálům a Dos Lunas popisuje jako seriál tmavý, riskující a svádivý obsahující silná sociální témata jako např. šikanu, násilí či nymfomanství.

“Je to splněný sen, na kterém celý tým pracoval více než dva roky. Mohu jim jen poděkovat, že mi věřili a dali mi tu možnost dotáhnout do až do konce.” řekla herečka. Mimochodem Bárbara je zároveň také producentkou tohoto seriálu. Dokonce seriál ještě nebyl spuštěn a už se začalo hovořit i o možnosti natočení druhé série, ale to prý záleží na reakci publika, každopádně se ale očekává velmi pozitivní ohlas. První sérii tvoří 13 kapitol, které budou vysílány od 18.2.2014. První díl měl již televizní premiéru v listopadu, ale na zbytek si diváci museli počkat… V dalších rolích uvidíme: Leonardo Sbaraglia, Ilse Salas, Fabiola Campomanes, Sophie Alexander, Tomás Goros, Ferardo Diegoluna, Ana Paula, Arcelia Ramírez, Julio Casado a další.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *