Plastiky herců a hereček z telenovel

Anahí

Anahí, které je 29 let, podstoupila první plastickou operaci v roce 2008, kdy si nechala zvětšit poprsí. Její tělo však implantáty nepřijalo, proto musely být odstraněny. Později si údajně nechala poprsí zase zvětšit, což však ona popírá. V březnu tohoto roku 2012 byla tato zpěvačka a herečka přijata do nemocnice v Mexico City, kde se podrobila zdravotní operaci nosu, při níž mělo také dojít k estetické korekci nosu a brady.

Belinda

Zpěvačka a herečka Belinda navštívila plastického chirurga jménem Raúl López Infante, který pracoval také pro Anahí, Alejandru Guzmán a další celebrity. Belinda si nechala upravit nos a bradu. V březnu 2009 podstoupila zákrok, při kterém jí byl odstraněn tuk z tváří. Belinda však jakékoliv úpravy popírá.

Angelique Boyer

Herečka Angelique Boyer si nechala v roce 2007 zvětšit poprsí. Plastiku přiznala a dokonce o ní i žertovala a smála se: „Ano, bylo to velmi nákladné a drahé. Myslím, že nejsou žádné ošklivé ženy, jen ty chudé.“

Gaby Spanic


I přesto, že Gaby Spanic nerada hovoří o svých plastických operací a většinu z nich popírá, jsou velice probíraným tématem. Gaby přiznala zvětšení prsou, avšak spekuluje se o liposukci pasu a nohou, botoxu a kolagenu v tvářích.

Lucía Mendez

Lucía Mendez je přezdívaná královnou operací, které však popírá. O čem se tedy mluví? O úpravě nosu, lícních kostí, rtů, liposukci pasu a stehen a samozřejmě botoxu.

Ninel Conde

Ninel Conde je prý dokonalá a ostatní, kteří tvrdí, že je závislá na plastických operacích, na ni jen žárlí. Ninel je však prakticky „celá nová“. Má zvětšená prsa, nechala si aplikovat do rtů kolagen, má zvednutá oční víčka, upravený nos i lícní kosti, chirurgicky upravené bříško a samozřejmě nechybí botox.

Lorena Herrera


Lorena Herrera patří k těm, kteří o sobě tvrdí, že se narodili dokonalí, a proto plastickou chirurgii nepotřebují. I přesto, že miluje posilovnu, na které je závislá a kde na sobě velice dře, zlí jazykové tvrdí, že má kolagen ve rtech, mini facelift v obličeji, zvětšená prsa a dokonce prý podstoupila zákrok u prstů na noze, které vypadají mladě.

Kate del Castillo


Jelikož byla Kate del Castillo nespokojená s velikostí svého poprsí, nechala si je zvětšit. S úpravou však prý spokojená není, jelikož její prsa vypadají daleko od sebe.

Christian Meier


Spekuluje se také o tom, že jistými kosmetickými úpravami měl projít herec Christian Meier. Ten si prý nechal chirurgickým zákrokem v Kolumbii upravit břicho a podstoupil mini lifting obličeje.

Sebastián Rulli


Sebastián Rulli dokonce zažalovat časopisy, když napsali o jeho údajné plastické operaci týkající se hrudních implantátů. Nicméně tyto zvěsti se velice rozšířily kvůli dramatickým rozdílům na jeho hrudi v průběhu natáčení telenovely Rubí. Také se o něm říká, že patří k těm, kteří jsou závislí na botoxu.

Venezuelské herečky


Venezuela má jedny z nejkrásnějších žen, ať už jsou to herečky, modelky nebo zpěvačky, často se umísťují na prvních místech v soutěžích krásy. Jejich krása však často není přírodní a velká většina z nich má plastiky či jiné úpravy.

Alba Roversi – botox, úprava tváře
Astrid Carolina Herrera – má upravená prsa, obočí, rty a lícní kosti
Caridad Canelón – upravený nos
Catherine Correia – ňadra
Chiquinquira Delgado – nos, poprsí a podstoupila liposukci
Christina Dieckmann – nechala si zvětšit poprsí
Daniela Alvarado – liposukce
Dora Mazonne – hrudník, nos a botox
Emma Rabbe – upravený hrudník
Gaby Espino – úprava hýždí a hrudníku
Hilda Abrahamz – přifouklé rty, zvětšený hrudník, upravené lícní kosti a obočí
Juliet Lima – upravený hrudník po kojení
Lilibeth Morillo – podstoupila liposukci a úpravu hýždí
Marlene de Andrade – má zvětšené poprsí, vrchní ret a podstoupila úpravu nosu
Mirela Mendoza – poprsí
Marjorie de Sousa – poprsí
Roxana Díaz – nos, ňadra a podstoupila liposukci
Scarlet Ortiz – omlazující péče obličeje
Viviana Gibelli – má upravený nos, hrudník, podstoupila liposukci i botox

Plastiky herců a hereček z telenovel
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *