Divadelní představení

LAS QUIERO A LAS DOS

las_quiero1
Divadelní představení Las quiero a las dos (Miluju obě) se hraje v divadle James L. Knight Center v Miami. Inscenace vypráví o milostném trojúhelníku, kdy je dívka Isabel zamilovaná do ženatého muže. Pro Scarlet se jedná o první divadelní představení.

Hrají: Gaby Rivero, Luis José Santander, Scarlet Ortiz

MAGICUS, EL BOSQUE RECICLADO

magicus
V muzikálovém představení Magicus, el bosque reciclado vystupují postavy jako víla přírody, princezna Země, tajemný upír – tyto postavy se budou učit, jak je důležité zachování životního prostředí a budou oslavovat hodnoty jako je láska a přátelství. Představení je plné písní, jejichž texty napsali: Santos Palazzi, Joey Rodríguez a Gioia Arismendi.

Hrají: Gioia Arismendi, Carlos Felipe Álvarez, Francisco Stanzione, Juliet Lima, Osman Aray, Raquel Yánez, Gioia Lombardini, Chantal Baudaux

DIVORCIÉMONOS MI AMOR

divorciemonos
Divorciémonos mi amor je divadelní představení s komediální zápletkou mezi dvěma páry, které se chtějí rozvést.

Hrají: Sebastián Rulli, Alexis Ayala, Manuel Landeta, Mariana Seoane, Adriana Fonseca, José Ron

SIN CURA Ó ADIOS LE DIJE

sincura
Divadelní představení Sin cura ó adios le dije režiséra Manola Caro je plné černého humoru a odehrává se v noci během pohřbu drogového dealera. Toho se účastní tři ženy: milenka, ex-manželka a další, čímž se odhalí mnoho tajemství. Premiéra se uskutečnila 11. března 2011 v Mexiko City.

Hrají: Stephanie Salas, Ana Serradilla, Silvia Navarro, Zuria Vega, Luis Gerardo Méndez

LAS ARPÍAS

arpias
Představení Las arpías (Harpie) líčí příběh osmi žen poté, co je zavražděn milionář Marcelo. Tyto ženy se snaží vypátrat, kdo je vrah. Jedná se o již druhou sezónu tohoto představení, jehož režisérem je herec Humberto Zurita.

Hrají: Aleida Núñez, Gabriela Goldsmith, Grettel Valdez, María Sorté, Lorena Herrera, Isela Vega, Ariane Pellicer, Gabriela Roel, Silvia Pasquel, Patricia Reyes Espíndola, Magda Guzmán

MUJERES Y BOTELLAS

mujeresybotellas
Divadelní představení Mujeres y botellas (Ženy a láhve) představuje čtyři prototypy dnešních žen a jejich vztah k vínu s jeho blahodárnými účinky na tělo, pleť i ducha.

Hrají: Carolina Papaleo, Millie Stegmann, Mirta Wons, Monica Navarro
PERFUME DE GARDENIA

perfume01
Divadelní představení Perfume de Gardenia je velkolepým představením s více než 50 hvězdami na scéně, s velkou taneční a výrobní úrovní. Představení charakterizuje skvělé herecké obsazení, živá hudba, propracovaná choreografie, prestižní kostýmy a přední baletní umělci. Jedná se o příběh spojující romantiku, drama, tragédii i komedii z prostředí kabaretu a nočního života Mexika.

Hrají: Aracely Arambula, Alejandro Suárez, Andres Garcia, Cecilia Galliano, David Zepeda, Elizabeth Alvarez, Gabriel Soto, Jorge Salinas, Niurka Marcos, mezinárodní balet.

ORGASMOS

orgasmos2
Představení Orgasmos je částečně inspirováno Sexem ve městě a je o hledání potěšení z orgasmů. Hlavní roli v představení ztvárňuje Norkys Batista, která má ve většině případů monology. Jedná se o nový styl představení, který obsahuje také hudební a taneční čísla, vtipy. Hra je určena pro „všechny milovníky lásky a páry, které chtějí vědět vše o orgasmu, ale bojí se zeptat.“

Hrají: Norkys Batista, Gabriel Guerra, Xavier Muňoz

LA MUJER DE IDIOTA

idiota01
Komediální představení, ve kterém je hlavním hrdinou fotoreportér Abel Piñon „Idiot“, který je zklamán ze života. Jeho manželka ho opustila kvůli učiteli sexu jménem Erasmus Orgarmus. Rozhodne se vzít si život, ale shodou okolností se ocitne ve stejném hotelu jako najatý vrah Trabuco, který má za úkol odstranit svědka politického skandálu. Toto představení je velice úspěšné a hraje se již druhou sezónu.

Hrají: Gianella Neyra, Carlos Carlin, Paul Vega, César Ritter, Guillermo Castaneda

ESTÁS AHÍ?
estas
Komediální představení Estás ahí? (Jste tam?) je založeno na monolozích. Celý příběh je o manželství Any a Frana a o jejich rozhodnutí žít společně. Jejich podkrovní byt je však malý, všude je chaos a k tomu všemu mají problémy se sousedy.

Hrají: Crisol Carabal, Luciano D`Alessandro

MUCHACHO NO ES GENTE GRANDE

muchacho
Jedná se o příběh tří mladých mužů ve věku 25-30 let, kteří nechtějí nést za nic odpovědnost a chtějí žít bláznivý a bezstarostný život. V noci upořádají velkou párty, která změní jejich životy. Toto divadelní představení je hlavně o lásce a přátelství a je plné černého humoru.

Hrají: Carlos Felipe Álvarez, Luis Gerónimo Abreu, Joan Manuel Larrad, Rosario Prieto, Chantal Baudaux, Ámbar Díaz, Mayela Caldera

TE ODIO, VIVALDI!

vivaldi
Divadelní představení Te odio, Vivaldi! (Nenávidím tě, Vivaldi!) je inscenace plná humoru a hlavním cílem je pobavit diváka. Je příběhem pěti postav, jejichž životy se prolínají v bytě.

Hrají: Omar Fierro, Eugenio Montessoro, Cecilia Ponce, Leticia Pedrajo, Carmen Delgado

Divadelní představení
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *