Ximena Navarrete

Ximena Navarrete, celým jménem Jimena Navarrete Rosete, je modelka, moderátorka a mexická herečka. Narodila se 22. února 1988 ve městě Guadalajara, Jalisco, Mexiko. Ximena je jedním ze dvou dětí rodičů Carlose Navarrete a Gabriely Rosete.

Ximena začala v šestnácti letech působit jako modelka a studovala na škole výživu. V roce 2009 zvítězila v soutěži krásy Nuestra Belleza Jalisco, což jí umožnilo účast v soutěži Nuestra Belleza México, ve které také zvítězila. Díky tomuto vítězství mohla reprezentovat Mexiko na mezinárodní soutěži Miss Universe roku 2010. Finále soutěže se konalo v Las Vegas a Ximena tuto soutěž vyhrála. Rok cestovala po celém světě, věnovala se humanitární pomoci a navštívila šestnáct zemí. Jednou z výher v této soutěži bylo studium filmové akademie v New Yorku, poté se začala objevovat v televizních pořadech jako host. Její první role v telenovele La Tempestad je hned rolí hlavní.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (5)

 1. ada

  na to že to byla ximeny první telenovela tak jse mi libi jak to zahrála jestě k tomu dvojroli jako marina hrala skvěle i já bych jim to snědla s navijákem že mezi nima něco bylo na mě to taky tak pusobilo ty milostné sceny sluselo jim to tam az na wiliame k nemu se ty dlouhy vlasy nehodi jinak rikam od ximeny zahrano moc dobre jen tak dal

  1. Vanesa

   Joo máš pravdu je to krásná telenovela ale Wiliamovy to stejše slušelo i stima vlasama 😉 jemu sluší všechno a jeho telenovely všichni zbožnujíí 😉

 2. Nikol

  Ahoj, nevíte náhodou kolik Ximena měří? Děkuji

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Ahoj, Ximena měří 1,74 m.

 3. Vanesa

  Ano ximena navarrete je skvělá a krásnáá fandím jí a Wiliama zbožnuju znám všechny jeho telenovely a Elizabeth gutierez se kněmu nehodí! ale ximena navarrete to zahrála jako profesionálka jen tak dál Telenovela La tempastad se mi moc líbila a hlavně ta písnička Hoy tengo.. Prostě perfektní telenovela a krásná talentovaná herečka a jínak ty dlouhý vlasy neřeším ale řeším to že je krásnej jak ho stříhalý jak brečel :(( prostě krasavec a ximena kráásná…!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *