Daniela Castro

Mexická herečka Daniela Castro, celým jménem Danielle Stephanie Castro Arellano, se narodila 17. srpna 1979 v Mexico City. Jejím otcem je hudebník, skladatel a zpěvák Javier Castro, se kterým se zúčastnila v doprovodu svých bratrů řady koncertů i koncertních turné.

Poprvé se objevila v telenovele Nuevo amanecer v roce 1988 a hned získala cenu Premio TVyNovelas za nejlepší začínající herečku. Od té doby se začala pravidelně objevovat v telenovelách. Zahrála si například v telenovelách Mi segunda madre, Días sin luna, Balada por un amor, Cadenas de amargura či Triángulo v roce 1992. Poté se stáhla z televizních obrazovek a začala se věnovat hudbě.

V roce 1996 se vrátila do světa telenovel a zahrála si v telenovele Cañaveral de pasiones a o rok později v telenovele Desencuentro, ke které nazpívala také úvodní píseň. V roce 1997 vydala své debutové album Junto a tí. Poté opět přestala na nějakou dobu hrát a věnovala se svojí rodině. K hraní se vrátila v roce 2007, kdy jí Carla Estrada nabídla zápornou roli v telenovele Pasión. Poté následovaly role v telenovelách Mi pecado, Una familia con suerte a seriálu Mujeres Asesinas.

Od 19. června 1999 je jejím manželem podnikatel Gustavo Díaz Ordaz, vnuk bývalého prezidenta, se kterým má tři děti Danielu, Alexu a Gustava.

Daniela Castro
5, hlasů: 1. Ohodnoť i ty:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *