Ana Serradilla

Mexická herečka Ana Isabel Serradilla García se narodila 9. srpna 1978 v Mexiku.

Má ráda fialovou barvu a bojí se malých prostorů – má klaustrofobii. Za největší dobrodružství považuje život. Velmi ráda by si natočila film ve Francii. Jejím nejoblíbenějším filmem je francouzský „El Marido de la Peluquería“ a knihou „El Werther“ od Goetheho.

Nejprve studovala na univerzitě grafický design, ale studia přerušila, aby mohla vstoupit do Formación Artística (CEFAC) při TV Azteca v roce 1997. Už o rok později získala svoji první roli v mexické verzi telenovely Chiquititas. V dalším roce si zahrála v La vida en el espejo, kde hrál také Diego Luna a ve filmu El Duende del Reloj, který byl oceněn na festivalu v Miláně. V roce 2001 si zahrála v telenovele Cuando seas mía. Poté hrála v řadě dalších filmů a telenovel. V roce 2008 si zahrála roli Gabriely Solis v mexické verzi Zoufalých manželek – Amas de Casa Desesperadas. V roce 2010 hrála v dalším seriálu – Drenaje profundo.

V Mexiku je Ana velmi oblíbenou a často obsazovanou herečkou. Působí také v modelingu – byla také tváří několika firem a zahrála si také v několika videoklipech hudební skupiny Camila.

Ana Serradilla
Ohodnoť:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Monika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *