Začátek natáčení Amor Secreto

O přípravách nové telenovely společnosti Venevision nazvané Amor Secreto jsme již psali. Dne 1. srpna padla první klapka a telenovela, za jejíž produkcí stojí Manuel Federico Fraíz-Grijalba, bude natočena v HD.

Amor Secreto je remakem telenovely Inés Duarte Secretaria z roku 1990, kde hlavní role hráli Amanda Gutiérrez a Victor Cámara. Za novou verzí telenovely stojí zkušený spisovatel César Sierra. V hlavních rolích se objeví Miguel De León, Alejandra Sandoval, Juan Carlos García a Alexandra Braun. Do vedlejších rolí byli obsazeni například Carmen Julia Álvarez, Rosario Prieto, Juan Carlos Gardié, Antonio Delli, Karina Velásquez a Rosmery Marval.

V telenovele měla hrát také herečka Christina Dieckmann, která se kvůli natáčení vrátila z Miami do Venezuely po osmi letech. Byla však napadena a útočníci na ni mířili zbraní. Na základě toho se rozhodla z natáčení odstoupit. Christina měla v příběhu ztvárnit „mrtvou“ manželku hlavního hrdiny, která do děje zasáhne v polovině příběhu a ukáže se, že je naživu. V současné době tedy probíhá konkurz a hledá se jiná herečka.

 

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *