Věděli jste… o telenovele Luz María?

Vzpomínáte si ještě na peruánskou telenovelu Luz María, kde hlavní role hráli Angie Cepeda a Christian Meier? Jeden z producentů Rodolfo Hoppe prozradil podrobnosti i zajímavosti z natáčení, které jste možná doposud nevěděli.

  • Jednou z nejdražších scén bylo, když Lucecita přijížděla do Limy, jelikož pro potřeby natáčení museli zakrývat kabely i elektrické přípojky, jelikož telenovela se odehrává v historické době.
  • Pre-produkční příprava trvala dva měsíce hlavně z důvodu přípravy kostýmů. Mnoho jich bylo přivezeno z Argentiny z natáčení telenovely Amor sagrado, především pak klobouky i kostýmy. Po natáčení bylo vše opět vráceno.
  • Herečkou uvažovanou pro hlavní roli byla Adela Noriega. Ta však v té době měla smlouvu se společností Televisa, která ji na natáčení neuvolnila. Poté si producenti vybírali z několika jiných hereček, ale když uviděli v telenovele Las Juanas herečku Angie Cepedu, tak bylo rozhodnuto.
  • Během natáčení také došlo k několika románkům. Sám producent Rodolfo Hoppe se zamiloval do herečky Mariely Alcalá a ještě během natáčení se vzali. Spekulovalo se také o románku mezi hlavními protagonisty Christianem a Angie, potvrzený však nikdy nebyl.
  • Christian Meier během natáčení musel použít dubléra. Konkrétně ve scéně, kdy Gustavo spadne z útesu a ztratí paměť.
  • Během natáčení byla také použita odborná pomoc historika Henryho Mitrani. Ten pomohl především s dobovými zvyky a oblečením.

 

Věděli jste… o telenovele Luz María?
5, hlasů: 5. Ohodnoť i ty:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *