Thalía: Cada día más fuerte

Na počátku měsíce listopadu 2011 byla vydána na trh nová, již třetí, kniha, kterou napsala Thalía, tentokrát s názvem Cada día más fuerte, v anglické verzi pak Growing Stronger.

Thalía se ve své knize nebojí otevřeně mluvit o ničem. Probírá své počátky kariéry, když byla ještě dítě až se dostává do doby, kdy trpěla lymskou nemocí. Nevynechala ani tu část života, kdy ji v mládí zemřela její tehdejší láska. Samozřejmě nechybí řádky věnované jejím dětem Sabrině Sakae a Matthew Alejandrovi.

V jednom rozhovoru při prezentaci knihy také hovořila o svých dětech, jak se momentálně mají. Sabrina je prý poklad. Nedávno měla 4 roky. Thalía říká, že ji nikdy netahala do svého světa, ale nějak to malou dcerku přitahuje a miluje hudbu, tanec a zpěv. Společně se dívají na animované filmy, zpívají spolu písně z Lvího krále a Thalía si prý připadá taky jako malá holka a vrací se do svého dětství. Malý Matthew Alejandro je krásný a zdravý, ale obrovský na to, že mu jsou 4 měsíce, prý mu musí oblékat oblečení jako pro roční dítě, váží prý 9 kg.

Redaktor se jí také zeptal na telenovely. Thalía odpověděla „nikdy neříkej nikdy“, ale natáčení telenovely je hodně časově náročné, proto o žádnou roli neusiluje a chce se věnovat něčemu, co ji umožní dělat více věcí – své show v rádiu, dalšímu albu a koncertnímu turné, knihám a tak, jak uvedla.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *